Yabancı Kadın Ünlüler

Megan Barton Hanson

Megan Barton Hanson Kimdir?

instagram takipçi hilesi

megan barton hanson 1
Tam adı: Megan Barton Hanson
Doğum tarihi: 6 Mart 1994
Doğum yeri: Londra, Birleşik Krallık
Boyu: 1,67
Burcu: Balık
Ailesi: Kevin Barton Hanson (Babası)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Megan Barton Hanson Kimdir? Megan Barton Hanson, ITV’nin 2018’de popüler flört realite televizyon şovu olan “Love Island” programına katıldıktan sonra popülaritesini artıran bir İngiliz modeldir.

Megan Barton Hanson, 6 Mart 1994 tarihinde İngiltere, Londra’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babasının adı Kevin Barton Hanson‘dır.

Hanson, yarışmada bir kişi ile bir birliktelik yaşamaya başladı. İkili yarışmadan ayrıldıktan beş ay sonra ayrılana kadar çift için gelecek parlak görünüyordu. Fakat çift sürpriz bir şekilde ayrıldı.

Megan, geçtiğimiz yıllarda “Love Island” programına tam olarak nasıl girdiğini de açıkladı: “İnstagram’ım vardı ve bunda epeyce takipçim vardı. Bu yüzden yarışmaya girebildim. İlk başta gerçekten tereddüt ettim. Çünkü, İnstagram sizin filtrelenmiş, Photoshop uygulanmış en iyi versiyonunuz gibidir. Bunu onlarla paylaşmaktan mutluyum ama beni gören herkesle ulusal televizyona çıkmak ister miyim? Makyajım olmayacak. Fakat denedim ve oldu.”

Megan Barton, 2018 yılında “Love Island” yarışmasına girmeden önce striptizci ve modeldi. Megan artık striptiz yapmasa da, yine de dergi ve kampanyaları için modellik yapmaya devam etmektedir. Ayrıca kısa süre önce İnstagram’da planladığı pek çok gelecekteki projeyi teorik olarak açıkladığı bir gönderi paylaştı. Hala günümüzde de verdiği pozlar ile sık sık gündeme gelmektedir.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu