Yerli Erkek Ünlüler

Macit Bitargil Kimdir?

instagram takipçi hilesi

macit bitargil kimdir 2
Tam adı: Macit Bitargil
Doğum tarihi: ??. ??. 1980
Doğum yeri: 
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Pelin Batu (2018)
Çocuk (ları): Rafael Bitargil
Mesleği: Doktor
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Macit Bitargil Kimdir? Macit Bitargil, Kalp ve Damar Cerrahıdır.

Macit Bitargil, 1980 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Tam olarak nerede doğduğu hakkında bir bilgi bulunmuyor. Aslen Hatay, Antakyalıdır.

Üniversite eğitimini İstanbul’da yer alan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü‘nde tamamladı.

Sağlık sektöründen göstermiş olduğu performansın dışında özel hayatı ile de gündeme geliyor. 2014 yılının yaz aylarında Berrak Tüzünataç ile bir birliktelik yaşadığı haberleri çıktı. Bu birliktelik ile adını duyuran Bitargil, 2015 senesinde Sinem Öztürk ile bir aşk yaşadı.

Bir dönem abisi de ikinci evliliğini sosyetenin tanınmış isimlerinden olan Raffi Portakal‘ın kızı Maya Portakal ile yapmıştı. Pelin Batu ile Maya Portakal yakın arkadaşlardır.

2017 yılında emekli büyükelçi ve siyasetçi, şair, tarihçi ve oyuncu olan İnal Batu‘nun kızı Pelin Batu ile bir birliktelik yaşamaya başladı. 2018 yılının Ocak ayında İtalya’nın başkenti Roma’da hayatlarını birleştirdiler. Bu evliliklerinden Rafael Bitargil isminde bir erkek çocukları dünyaya geldi.

Bitargil ve Batu hakkında son dönemde ayrılacaklarına dair haberler çıkmaya başladı. Hatta boşanma sebebinin de şiddet olduğu iddia edildi. Pelin Batu daha fazla sessiz kalmadı ve sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Boşanacaklarını doğrulayan Batu, herhangi bir şiddetin olmadığını, bu haberlerin çok çarpıtılmış ve abartılı olduğunu söyledi.

3,5 yaşında bir çocuğunun olduğunu ve bu haberlerden ileride etkilenmemesi için çıkan asılsız ve abartılı haberleri erişim yasağı koydurmak için hamlede bulunduğunu açıkladı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=fBkR1yoXq-0

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu