Linkedin Arka Plan Görseli Hazırlama

instagram takipçi hilesi

Linkedin, sosyal medya platformları arasında kurumsal kategoride yer alan platformlardan biri. Kullanıcı kitlesinin hemen hemen hepsinin iş dünyasında olması, dolayısıyla konuşulan ve tartışılan konuların da iş dünyasına özel ve kurumsal olmasını sağlıyor. Facebook ve Twitter’ın güncel muhabbetleri dışında sadece iş dünyasına odaklanan LinkedIn, bu özelliği ile kitlesine de değer katıyor denenebilir.

linkedin arkaplan

Linkedin’in bu denli ilgi görmesi ve farklı bir konumda bulunması nedeniyle kullanıcıların CV tadında profiller oluşturması şart. Bu CV’leri farklılaştırmak için bir alan daha mevcut. Linkedin arka plan görseli. Linkedin arka plan görseli ile CV’nize daha kurumsal bir hava katabilir ve diğer profillerden ayrılabilirsiniz. 1584 x 396 piksel boyutunda hazırlayacağınız arka planlarla tamamen kendinizi yansıtabilirsiniz.

Buradan Canva‘ya gidebilirsiniz.

Bu gibi özel boyutta görseller hazırlamak için online fotoğraf düzenleme aracı Canva’yı kullanabilirsiniz. Canva, istediğiniz boyutta kişisel görseller yaratmanız için ücretsiz hizmet veren bir tasarım aracı olarak biliniyor. En iyi LinkedIn profili için siz de bu gibi online araçlardan yararlanabilirsiniz.

En iyi arka planı oluşturduktan sonra güçlü bir profil oluşturmak için eğitim ve iş deneyimi bilgilerinizi de tamamlamayı unutmayın. Dolu dolu bir kullanıcı profili, daha çok kişiye ulaşmak ve dikkat çekmek için yapmanız gereken temel hareketlerden.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu