Yabancı Kadın Ünlüler

Lele Pons Kimdir?

instagram takipçi hilesi

lele pons 1
Tam adı: Eleonora Lele Pons Maronese
Doğum tarihi: 25 Haziran 1996
Doğum yeri: Karakas- Venezuela
Boyu: 1,68 m
Ailesi: Anna Maronese – Luis Pons
Sevgilisi: …
Mesleği: İnternet ünlüsü
Aktif Yılları: 2011’den Günümüze
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mblisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Lele Pons kimdir? Lele Pons, 25 Haziran 1996 yılında dünyaya geldi. Venezuela doğumlu olan Pons, Vine videoları ile hayatımıza girdi. 2011 senesinde çektiği 6 saniyelik videolar onun şöhret basamaklarının ilk adımıdır.

Onun en önemli yeteneklerinden bir tanesi mizah yeteneğidir. Esprili videoları sayesinde 1 milyardan fazla izlenme sayısına ulaştı. Vine adlı platformun popülerliğini kaybetmesi ile birlikte; YouTube’dan yayın hayatına devam etti. Sonrasında ise İnstagram ve Twitter’da videolar çekmeye devam etti. Tüm platformlarda da ünü yakaladı.

Lele Pons, çektiği videolara ailesini ve arkadaşlarını da dahil etti. Bu sayede onunla birlikte video çeken herkesi de ünlü etti.Ailenin tek çocuğu olan Eleonara Lele Pons’un sevgilisi yoktur. Hatta kendisi ile ilgili sorulan sorulardan aşk hayatı ile ilgili olanlara bilgi vermemeyi tercih eder.

Onun aşk hayatı ile ilgili bilinen tek şey 2016 senesinde King Banch ile ilişki yaşamasıdır. Kendisine sorulan çocukluk hayalin nedir? sorusuna “timsah avcısı olmak istiyorum” diyerek cevap vermiştir. Çünkü onun yaşadığı yerde birçok timsah vardır.

Lele Pons, 3 dil bilmektedir. Bu diller; İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca’dır. Açık kahve rengini sarıya boyatarak kullanan Pons, lise mezunudur.

Onun İtalyan köklere sahip olduğu bilinmektedir. Bu sebeple makarnayı da çok sevmektedir.

Lele Pons, yaptırdığı estetiklerle de gündeme gelmiştir. 2019 yılında sosyal medya hesabından kendinin 2 adet resmini paylaşmıştır. Bu fotoğraflarda kendisindeki değişim görenleri şaşırtmıştır. Kendisi ise bu paylaşımın altına “Aynı insan, farklı yüz” açıklamasını yazmıştır.

Özellikle burnunda ve dudaklarında yaptırdığı estetik görenleri şaşırtmıştır. Komedi kariyerinin yanı sıra müzik konusunda da kolları sıvadı. Mayıs ayında müzik albümü çıkardı. Şarkının ismi “Dicen”dir. Bu şarkıyı Matt Hunter ile birlikte yaptı.

Ağustos ayında ise “Celoso” isimli tekli yayınladı. Latin Amerikan Müzik Ödüllerinde canlı performans seslendirdi.

Aitana isimli İspanyol yıldız ile birlikte iş birliği gerçekleştirdi. Bu şarkını adı “Telefono”dur. Telefono şarkısı “Aitana”nın “Trailer” adlı albümünde yer almaktadır. Bu albüm 30 Kasım tarihinde satışa sunuldu.

Lele Pons, YouTube’da; 16 milyona yakın takipçi kitlesine sahiptir. Birçok video çeken Lele’nin her videosu milyonlarca kez izlenmiştir.

Onun videoları içinde; donmuş göle atlamak, polise pasta fırlatmak gibi sıradışı fikirler bulunmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu