Film & Dizi Önerisi

Kusursuz Kiracı Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kusursuz Kiracı Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Kusursuz Kiracı dizisi, dizi severler ile YAKINDA FOX TV ekranlarında buluşacak olan aşk ve dram temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar  birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Kusursuz Kiracı dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Kusursuz Kiracı dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Kusursuz Kiracı
Orijinal İsmi: Kusursuz Kiracı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: YAKINDA
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı:
Yaş Sınırı: –
Süre: 120-130 dakika arası (bölüm başı)
Yönetmeni: Yusuf Pirhasan
Senarist: Nermin Yıldırım
Yapımcı: Asena Bülbüloğlu
Yapım Şirketi: MF Yapım
Başrol Oyuncuları Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar
Türü: Aşk, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

Kusursuz Kiracı Dizi Konusu

Mona, yetimhanede büyümüş bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmaktadır. İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşanan ev kundaklamaları ile ilgili haberler yapmaktadır. Bir gün yine yangın haberine gider. Burada meslektaşı Yakup ile tanışır. Birbirlerinden hoşlanmalarına rağmen zıt karakterler oldukları için çatışırlar.

Mona haberden eve dönünce ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür. Yani artık evsizdir. Yetimhaneden arkadaşı olan polis Leyla, gizli bir görevde olduğu için onun yanına gidemez. Yeni tanıştığı Yakup’un garip bir mimari ile ikiye bölünmüş olan evine kiracı olmak zorunda kalır.

Mona, Yuva Apartmanı’na taşındığı ilk gün garip işler olduğunu anlar. Apartmanın gizemli komşuları da onun apartmana taşınmasından memnun değildir. Apartman içinde enteresan işlerin döndüğü çok bellidir. Fakat Mona neler olduğunu anlamak için zaman bulamadan kendisini ciddi bir sorunun içinde bulur.

Dizinin konusu ilk kez duyan kişilere biraz farklı geldi. İki gazetecinin aşk hikayesi ile birlikte bir de Mona’nın yaşadıklarını izleyeceğiz gibi duruyor.

Kusursuz Kiracı, FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin başrollerinde Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor. Dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu yapıyor.

Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda yer alan videolar sekmesinde yer alan tanıtımları da izleyebilirsiniz.  Dizi hakkındaki yorumlarınızı da aşağıdaki yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Kusursuz Kiracı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kusursuz Kiracı dizisi, YAKINDA günü FOX TV ekranlarında dizi severler ile buluşacak. Büyük ihtimalle Eylül ayında başlayacak.

Kusursuz Kiracı

Oyuncu Kadrosu

Kusursuz Kiracı dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

 • Dilan Çiçek Deniz – Mona Ünkap Karakteri
 • Serkay Tütüncü – Yakup Ortaç Karakteri
 • Bennu Yıldırımlar – Madame Vula Karakteri
 • Melisa Döngel – Leyla Karakteri
 • Ruhi Sarı –
 • Rüçhan Çalışkur –
 • Beyti Engin –
 • Özlem Tokaslan –
 • Umut Kurt –
 • Deniz Cengiz – Suzi Dinç Karakteri
 • İncinur Daşdemir –
 • Nilsu Yılmaz – Pelin Polat Karakteri

Kusursuz Kiracı

Kusursuz Kiracı Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu