Yerli Kadın Ünlüler

Kübrasu Türkeri Kimdir?

Kübrasu Türkeri Kimdir? Boyu? Kilosu? Yaşı? Nereli?

instagram takipçi hilesi

Kübrasu Türkeri
Tam adı: Kübrasu Türkeri
Doğum tarihi: 1997
Doğum yeri: Adana / Türkiye
Boyu: 1.68
Burcu: …
Ailesi: …
Sevgilisi: …
Mesleği: Oyuncu, Dansçı
Aktif Yılları: 2018’den günümüze
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Kübrasu Türkeri Kimdir? Kübrasu Türkeri Türk dansçı ve oyuncudur. 26 yaşında olan genç yetenek 1997 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.68 olan genç yetenek 57 kilodur. Ünlü sanatçının burcu ve ailesi hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Kübrasu Türkeri Hayatı

Kübrasu Türkeri Adana’da doğmuştur. Eğitim hayatının büyük bir kısmını burada tamamlayan genç yetenek dans konusundaki yeteneğiyle ön plana çıkıyor. Bu alanda kendini geliştirmek için Adana Dans Akademisi’nde eğitim görmüştür. Dans Akademisi’nin birçok etkinliğinde dansçı olarak aktif rol almıştır.

Adana’da dans eğitimini tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde bu alanda eğitim görmeye devam etmiştir. Üniversitenin Modern Dans Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Ek olarak lisans eğitiminin ardından dans kariyerinde ilerlemek için yüksek lisans eğitimi de almaktadır. Yüksek lisans eğitimini Bale üzerine sürdürmekte olan genç yetenek Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim hayatına devam etmektedir.

Diğer bir yandan dans alanındaki kariyerinde en büyük yükselişi Oğuzhan Koç‘un 2023 yılında çıkardığı Yok ve Yok mu? isimlerini verdiği şarkı kliplerinde rol almıştır. Özellikle bu kliplerde gösterdiği başarılı performansı ve Demet Özdemir‘e benzerliği nedeniyle dinleyicilerin ilgi odağı olmuştur.  Günümüzde hala dans alanında kariyerini geliştirmeye devam etmektedir.

Kübrasu Türkeri Oyunculuk Kariyeri

Kübrasu Türkeri dans alanındaki başarısını benzer şekilde oyunculuk alanında da göstermektedir. Kariyer hayatına aynı zamanda oyuncu olarak da devam eden genç yeteneğin ilk projesi Elimi Bırakma dizisidir. Bu projede Yağmur isimli karaktere hayat veren genç yetenek izleyicilerin takdirini toplamayı başarmıştır.

Ünlü sanatçının oyunculuk kariyerindeki ikinci projesi ise bir döneme damgasını vuran yaz dizisi Afili Aşk’tır. Bu dizide Feyza isimli karaktere hayat veren sanatçı, oyunculuk alanında adını duyurmayı başarmıştır.

Bunların yanı sıra Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol gibi ünlü isimlerin yer aldığı 2019 yılı yapımı dizide yan rol olarak görev almıştır. Benzer şekilde 2021 yılında yayınlanan ve komedi dizisi olarak ekranlarda yer alan İçimizden Biri isimli projede de bulunmuştur.

Kübrasu Türkeri Dizileri

  • Elimi Bırakma – 2018
  • Afili Aşk – 2019
  • Muhteşem İkili – 2019
  • İçimizden Biri – 2021

Kübrasu Türkeri Yer Aldığı Klipleri

  • Yok mu? (Oğuzhan Koç) – 2023
  • Yok (Oğuzhan Koç) – 2023

Videoları

Fotoğrafları

Elifnur Özcan

Yaklaşık 5 senedir aktif olarak içerik yazarı olarak çalışmaktayım. Çok sayıda web sitesi için çeşitli konularda içerikler hazırladım. Ancak özellikle bilgi verici ve okuyucuya birşeyler katacak içerikler hazırlamaktan keyif duyuyorum. MaksatBilgi ailesine henüz yeni katıldım. Ancak işinize yarayacak ve okurken keyif alacağınız içerikler hazırlayacağıma inanıyorum. Şimdiden keyifli okumalar :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu