İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Koç dişi ana ateş elementi ile Akrep erkeği su elementinin birleşmesiyle oluşan ilişki çok değişkendir. İkisi gayet iyi anlaşabilir veya ilişkilerini bir ego savaşına dönüştürebilirler. Bir Akrep erkeği ve bir Koç kadını hem aynı hem de farklıdır. Birinin iç dünyası, diğerinin dış dünyasına yansır.

koc burcu kadini ve akrep erkegi uyumu5

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

İki kişinin aşkı çok çelişkili olacaktır. Bu ilişkide her iki tarafta da çok fazla fedakarlık ve çaba var. İlk olarak, ilişkiye sahip olmak için egodan kurtulmaları ve ilişkiye hakim olmamaya çalışmaları gerekir. Bundan sonra, birbirlerinin kişisel alanına saygı göstermelidirler. Özellikle Akrep erkeği Koç kadınının dışa dönük halini kabul etmeli ve kıskançlık krizine girmemelidir. Aksi takdirde her yönüyle kendine çok güvenen Koç kadını, hiç tereddüt etmeden ilişkiyi bitirecektir.

koc burcu kadini ve akrep erkegi uyumu3

Akrep’in keskin ve etkileyici bakışları, bir Koç kadınını kendisine aşık etmesi için etkilemeye yeterlidir. İki insan arasındaki sevgi bağı güven ve sadakatle daha da güçlenecek ve zamanla kırılması zorlaşacaktır.

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep erkeği ile Koç kadınının en uyumlu yönü cinsel hayatlarıdır. Bu ikisi birleştiğinde ortaya çıkan enerjinin şimşek çaktığını görebilirsiniz. Her ikisi de zorlu ve tatmin edici olabileceğinden birbirleri için mükemmeldirler. İkisinin enerji yoğunluğu yatağın uyumuna dönüşecek ve cinsel hayatlarına renk katacaktır.

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep erkeği ve Koç kadını evlilikleri stresli olma eğilimindedir. İlişkide ipleri kimin elinde tuttuğu belli olmadığı için aralarında çatışmalara yol açacaktır. İlişkideki rolleri açıksa uyumlu bir evlilikleri olacaktır.

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği İletişim Uyumu

İkisi arasındaki uyumun en önemli konusu iletişimdir. Çünkü ikisi de “son söz bizde” yönetmeyi seven insanlar. Birbirlerine ne yapmaları gerektiğini söylemeye devam ederlerse büyük iletişim sorunları yaşayacaklar ve ilişkilerini kesmek zorunda kalacaklar. İlk olarak, ikisinin dinlemeyi öğrenmesi ve eşlerine anlayışlı bir şekilde yaklaşması gerekir.

koc burcu kadini ve akrep erkegi uyumu2

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Akrep-Koç ilişkisinde uyum her zaman farklıdır. İlişkinin dinamiklerine göre çok uyumsuz ya da hiç anlaşamayan ya da aralarında anlaşmazlık olsa bile çok uyumlu bir çift ortaya çıkabilir. Bu durum tamamen müşterinin empati kurması ve karşı tarafa karşı nazik tutumu ile ilgilidir. İki burç hırslı ve tetikte olduğu için özellikle iş dünyasında her zaman birbirlerini destekleyeceklerdir. Bu iki kişi iş hayatında birbirlerini çok fazla etkileyebilir ve her zaman yeni işler peşinde koşma eğilimindedir.

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Koç kadınları ve Akrep erkekleriyle geçinmek genellikle zordur. Bu ikisini anlaşmanın en büyük sorunu, birbirlerinin aynası gibi olmalarıdır. Akrep erkeğinin Koç kadınının iç dünyasında yaşadığı her şey dış dünyada da görülebilir. Bu Akrep adamını rahatsız edebilir.

koc burcu kadini ve akrep erkegi uyumu1

Koç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu