Film & Dizi Önerisi

Kızım ve Ben Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

2018 yapımı Kızım ve Ben filmi, güçlü kadrosu ve duygusal konusuyla izleyiciyi içine çekiyor. Sımsıcak baba kız ilişkisini ele alan film, ailece film izlemek isteyen sinemaseverlerle buluşuyor. Filmin başrol oyuncuları arasında Issız Adam filminden de tanıdığımız Cemal Hünal yer alıyor.

Kızım ve Ben Filmi

Türkçe İsmi: Kızım ve Ben
IMDb Puanı: 5,1
Yapım yılı: 2018
İlk vizyon tarihi: 6 Nisan 2018
Yaş Sınırı: –
Sezon sayısı: –
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Murat Gürvardar
Senarist: Cemal Gürvardar, Cemal Hünal, Selçuk Özer
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Yapım Şirketi: Erler Film
Başrol Oyuncuları: Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu Akın
Türü
: Dram
Yapım Ülkesi
: Türkiye
Kanal
: –

Kızım ve Ben Filmi Konusu

Kızım ve Ben

Kızım ve Ben filmi, gerçek bir hikayeden esinlenilerek beyaz perdeye uyarlanmıştır. Filmin başrol oyuncusu olan Doruk (Cemal Hünal), zengin bir ailenin tek çocuğudur. Onun tek bir hayali vardır ve polis akademisine girmek istemektedir. Hayalini gerçekleştirir ve birincilikle akademiyi bitirir.

Bir operasyonda Serap isimli bir kadınla tanışarak aşık olur. Bu aşk kısa sürede evlilikle devam eder. Bir süre sonra Serap hamile olur ve kızları dünyaya gelir. Fakat Serap bir yandan annelik, bir yandan eş olma sorumluluğu ve en önemlisi mesleki zorluklar derken sorunlarıyla daha fazla baş edemez. Çareyi evi terk etmekte bulur.

Doruk hem babalık hem de özel harekattaki göreviyle başlasa kalır. Zorlandığı noktalar olsa da çok iyi bir şekilde sorumluluklarını yerine getirir ya da bir başka deyişle getirmeye çalışır. Baba kız arasında çok güzel bir ilişki başlar. Kızıyla ilgilenmesi ve ona yaklaşımı tam bir örnek baba olduğunu gösterir.

Tam her şey yoluna girmişken ve baba kız ilişkisi rayına oturmuşken, Serap geri döner. Onun geri dönüşü, işleri kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştırır. Baba ve kızı zorlu bir süreç bekler.

Filmin anlatım tekniğinin yalın ve pürüzsüz olması, seyircilerin beğendiği noktalar arasında yer alır. Seyirci, başta Cemal Hünal ve çocuk oyuncu İrem Helvacıoğlu olmak üzere birçok kişinin performansını beğeniyle karşılar. Oyuncuların doğal bir şekilde rolünü yapması, konunun seyirciye çok iyi bir şekilde aktarılmasını sağlar. Son sahnenin duygusallığı, seyircinin göz yaşlarına boğulmasının nedenlerinden bir tanesidir.

Filmin beğeni toplayan noktalarından bir tanesi de gelirinin şehitlere bağışlanmasıdır. Siz de ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte doyasıya ağlamak, olaylara farklı pencerelerden bakmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu filme bir şans vermenizi öneririz. Özellikle hafta sonu ne izlesem diye düşünen sinemaseverlerdenseniz, Kızım ve Ben tam da size göre!

Kızım ve Ben Filmi Oyuncuları

Kızım ve Ben

 1. Cemal Hünal – Doruk
 2. İrem Helvacıoğlu
 3. Gizem Hatipoğlu
 4. Enis Aybar
 5. Emre Özcan
 6. Zülal Memişoğlu
 7. Ayça Kuru
 8. Selçuk Özer
 9. Iskender Bağcılar
 10. Merve Sarıtaş
 11. Ömür Arpacı
 12. Dursun Ali Şahin
 13. Cem Cücenoğlu
 14. Barış Nalbant
 15. Cengiz Kuruoğlu
 16. Mira Sultan Gürvardar
 17. Matinnaveil
 18. Tuncay Çağıl

Kızım ve Ben Filmi Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Uw0MuXHm9-M

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu