Yabancı Kadın Ünlüler

Katie Price

Katie Price Kimdir?

instagram takipçi hilesi

katie price 1
Tam adı: Katie Jordan Price
Doğum tarihi: 22 Mayıs 1978
Doğum yeri: Brightoh ve Hove, Birleşik Krallık
Boyu: 1,63 m
Burcu: İkizler
Ailesi: Amy Price (Annesi), Ray Infield (Babası), Daniel Price, Sophie Price (Kardeşleri)
Eşi: Kieran Hayler (2013 – 2020), Alex Reid (2010 – 2012), Peter Andre (2005 – 2009)
Çocuk (ları): Harvey Price, Princess Tiaamii Crystal Esther Andre, Junior Savva Andreas Andre, Jett Riviera Hayler, Bunny Hayler
Mesleği: Şarkıcı, Model
Aktif Yılları: 1996 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Katie Price Kimdir? Katie Price, 22 Mayıs 1978 tarihinde Birleşik Krallığın Brighton kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin ismi Amy, babasının ismi ise Ray’dir. Eğitim hayatına Blatchington Mill Okulu‘nda başlamıştır. Henüz 16 yaşında iken eğitimi hayatını sonlandırmış ve model olmak için kariyer planlaması yapmaya başlamıştır.

Henüz 6 yaşında iken parkta oynadığı sıralarda bir adam tarafından parkın etrafında bulunan çalılık alanda tecavüze uğramıştır. 1982 yılında 4 yaşında iken babası evi terk etmiştir. Annesi ise başka bir adam ile evlenmiş fakat bu onu kabullenememiştir. 1996 yılında “Sun Gazetesi” ne üstsüz pozlar vermiş ve bu sayede ünlü olmuştur.

Katie Price, 1996 yılında henüz 18 yaşında iken göğüs büyültme ameliyatı olmuştur. Daha sonra ünlü pop şarkıcısı Dane Bowers ile evlenmiştir. Hamile kalmış fakat kürtaj ile çocuğu aldırmıştır. Daha sonra ise ayrılmıştır. 2002 yılında Manchester United‘in oyuncusu olan Dwight Yorke‘den de hamile kalmış fakat onunla olan ilişkisini de kesmiştir.

Bu sefer çocuğu Harvey’i dünyaya getirmiş fakat çocuk engelli olarak doğmuştur. 2005 yılında Junıor Savva Andreas Andre isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bu çocuğun babası Peter Andre‘dir. 2007 yılında üçüncü çocuğu olan Prenses Tiaamii Kristal Esther dünyaya gelmiştir. Bu çocuğun babası da Peter Andre‘dir.

Katie Price, 10 Eylül 2005 tarihinde Peter Andre ile dünya evine girmiştir. 8 Eylül 2009 tarihinde ise boşanmıştır. Price, kariyeri boyunca sansasyonel ilişkileri ile gündeme gelmiştir. 2010 yılının Şubat ayında Alex Reid ile evlenmiş, 2011 yılının Ocak ayında boşanmıştır. 2013 yılında Kieran Hayler ile dünya evine girmiş ve 2020 yılında boşanmıştır.

Price, 2020 yılının yaz ayında hem tatil hem de estetik ameliyatı olmak için Türkiye‘ye gelmişti. Tatilini sürdürdüğü sırada talihsiz bir kaza geçirdi ve iki ayak bileğini birden kırdı. Price yaptığı açıklamada, bir ameliyat olduğunu belki bir ameliyat daha olacağını ve hayatını engelli olarak devam edeceğini duyurdu.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu