Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası !

instagram takipçi hilesi

yeni trend örgü kaşlar

Gün geçmiyor ki yeni bir akım ortaya çıkmasın. Makyaj ve moda akımlarının hızına ayak uydurmak mümkün değil. Yaratıcılığını konuşturan sanatçı ruhlu insanlar ortaya attıkları yeniliklerle modaya yön vermeye devam ediyorlar. İşte bunlardan biri olan Örgü kaş modası

Moda adı altında sınırları zorlayan kişiler tarafından başlatılan çeşitli akımlar ise sosyal medya aracılığıyla kendisini dünya genelinde duyurmayı başarıyor. Çılgınlıkta sınır tanımayan insanalar tarafından desteklenince de ününe ün katıyor.

eski kaşlar tarih oldu. artık kalın kaşlar moda.

Son zamanlarda eski ince kaş modası tarih olmuş ve yerini kalın kaşlara bırakmıştır. Hatta öyle ki bu konuda da yeni gelişmeler olmuş ve dövme kaş modası ortaya çıkmıştır. Doğal yollara kalın ve yoğun kaşlara sahip olamayanlar tarafından kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

Kaş konusundaki en yeni akım ise Örgü Kaş Modası!

eros gomes örgü kaş modası

Kısa zamanda instagram alemini kasıp kavuran bu akımın yaratıcısı ise henüz 17 yaşında bir makyaj sanatçısı olan Eros Gomez. Kaşlara uyguladığı örgü motifleriyle adeta çığır açan sanatçı, ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor.

dalgalı kaş modası

Dalgalı kaş modasına karşı tepkisi ortaya koymak adına çıktığı bu yolda adeta kendi tarzını ortaya koydu. Böylece yeni bir akımın da temellerini ortaya atmış oldu.

Aslında şaka amaçlı olarak başlattığı bu akımda kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeye başladı. Kaşlarını örgü haline getirmek için yoğun çaba sarf eden sakızdan saç jölesine kadar birçok ürünle denemeler yapan Eros Gomez, sonunda çareyi teknolojide bulmuş.

phoshopla örgü kaşlar

Photoshop uygulayarak kaşlarını örgü haline getirmeyi başarmış. Ve paylaştığı gönderiyle yüzbinlere ulaşıp tabiri caizse sosyal medyayı sallamış.

Aslına bakarsanız photoshop uygulamasını çok da hafife almamak lazım. Çünkü yaratıcılık ve teknoloji bilgisine dayanan bu akım gerçek hayatta henüz uygulanabilmiş değil. Ama gerçeğe dönüştürmek için çabalayanlar da var.

Bu yeni akımın sadece teknolojiyle uygulanabilir olarak kalmasını istemeyen bir blogger uzun uğraşlar sonucu bu akımı gerçek hayatta uygulamayı başarmış. Çektiği video ile de bunu nasıl başardığını takipçileriyle paylaşmış. Birazcık cesaretiniz var ise örgü kaşları denememeniz için hiçbir sebep yok.

gerçek örgü kaşlar

Bazı kullanıcılar gökkuşağı renklerini kullanarak bazı kullanıcılar ise daha sade renkleri tercih ederek yaratıcılığını konuşturuyor. Oldukça göze çarpan modeller ortaya çıkaran örgü saç akımı bir süre daha gündemi meşgul edecek gibi görünüyor.

Gelmiş geçmiş en eğlenceleri akımlar arasına adını yazdıran örgü saç modelini belki bir gün siz de deneyebilirsiniz. Bunun için biraz yaratıcılık biraz da teknoloji bilgisine sahip olmanız yeterli.

Eğer cesaretiniz varsa uygulamayı gerçekte de hayata geçirebilir kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Kaşlarda Yeni Akım: Örgü Kaş Modası ! ile ilgili videolar

Kaynak
olay.comsoleilartfashion

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu