Yerli Kadın Ünlüler

Kardelen Kalender Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kardelen Kalender
Tam adı: Kardelen Kalender
Doğum tarihi: 2000
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Sevgilisi: Farshad Lotfi
Mesleği: Fitness & Pilates Eğitmeni
Aktif Yılları:
Sosyal Medyada
Instagram hesabi

Hakkında

Kardelen Kalender kimdir? Herkesin aradığı isimle Survivor Kardelen olarak da tanımak mümkün. Survivor 2023‘te gönüller takımında yarışmacı olarak ilk kez ekranlarda görünmeye başladı. Kardelen Kalender, Survivor 2023 gönüller takımında ön plana çıkıyor.

Kardelen Kalender2000 doğumlu. İzmir’de dünyaya gelmiş. Aslen Bartın’lı. Şimdi ise İstanbul Nişantaşı’nda yaşıyor. (bu bilgiler birçok kaynakta aynı olduğu için yazılmıştır. Teyit edilmiş bilgi olmadığını hatırlatmak gerekir.)

Eğitimini Nişantaşı Üniversitesinde, spor uzmanlığı bölümünden mezun olarak tamamlamış.

Spor ile iç içe yaşayan Kalender, profesyonel olarak iş hayatını da bu alanda bulmuş. Fitness eğitmeni olarak iş hayatına devam ediyor.

Kalender, 2016 yılında internet dünyasına adım atmış ve blog yazarak, spor ile ilgili makalelerini ziyaretçilerine kavuşturmuş.

2023 yılı onun için farklı bir yıl oldu. Çünkü Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını üstlendiği Survivor yarışma programının 2023 yılındaki programına gönüller takımına katıldı.

Survivor 2023 yarışmasında yarışan ünlüler, gönüller ve fenomenlerin tam listesi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kalender, kendisi gibi spor eğitmeni olan İranlı spor antrenörü Farshad Lotfi ile sevgili.

Survivor 2023 yarışmasında ön plana çıkan Kalender, Gönüller takımında yarışıyor. Yarışmaya iddialı sözler ile başladı. Tanıtım videosunda,

Verdiğin sessiz savaşlar için, Kendi elinden tutup kendini kaldırdığın için, Kalbinle yaptıkların için, Başkalarının çizdiği sınırlarda yürümeyip, kendi hikayenin kahramanı olduğun için, Kendine sımsıkı sarılıp yoluna devam ettiğin için; Gurur Duy! Bekle beni survivor “Zor Şartlar Güçlü İnsanlar Yetiştirir” gücüme güç katmaya geliyorum.”

şeklinde sözler ile Survivor 2023 için ne kadar iddialı olduğunu bahsetti.

Survivor 2023 yarışmasında gönüller takımında yarışan diğer yarışmacılar ise Asena Demirbağ, Gizem Avcı, Aziz Ozan Dilber, Tunga Sayan, Walison Fonseca, Osman Can Ural, Özgür Tetik ve  Aleyna Elibol.

Kardelen Kalender instagram hesabı yarışmaya başlamadan önce 2 bin civarındaydı, yarışmada gösterdiği performans ile ve dikkat çekmesiyle birlikte, 12 mart itibariyle 16 bini aşmış.

Kalender’in instagram hesabını yukarıda bulunan künyeden instagram ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Videoları ve fotoğrafları için hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kardelen Kalender TV Progragmları

  1. 2023 – Survivor (Gönüller Takımında başladı)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu