Bilim ve Teknoloji

Karantina Döneminde Zaman Geçirebileceğiniz Uygulamalar

instagram takipçi hilesi

Karantina döneminin sıkıcı etkilerini telefon, tablet ya da bilgisayardaki eğlenceli uygulamalar ile geçirmek isteyebilirsiniz. Gün boyu elimizden düşmeyen akıllı ve teknolojik cihazlar, yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde daha keyifli hale gelebilir. Özellikle ekrana kilitleyen kaliteli oyunlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İşte karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulamalar ve oyunlar…

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulamalar ve oyunlar

1. Samsara Odası

karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulama önerileri

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulamalar arasında ilk sırada Samsara Room olmasına şaşmamak gerek. Odadan kaçış oyunlarını seviyor musunuz? Çeşitli zeka oyunlarının birleşimi olan Samsara Room, reklamsız ve ücretsiz. Oynarken zamanın nasıl akıp geçtiğini bulamayacaksınız. İpuçlarını tıklayarak her bölümde yeni bir heyecanın eşiğinde koşacaksınız. Oyunun yorumlarını okuduğunuzda ne kadar kaliteli olduğunu kendiniz de göreceksiniz bizden söylemesi.

2. SoundCloud

Ses bulutu

SoundCloud, eski bir site ve uygulama aslında. Ancak içini biraz karıştırdığınızda müziğe ve sese dair ne ararsanız bulacağınızı söyleyelim. Karantina döneminde en çok podcast dinlemek keyif veriyor. Özellikle “Annemin Plakları” isimli yayını tavsiye edebiliriz. Zaman su gibi akıp geçerken, kendinizi duygusal bir ortamın içinde bulacaksınız.

3. Smule

bit

Şarkı dinlemek kuşkusuz çok keyif verici. Ama şarkı söylemek de öyle. Smule uygulaması, karaoke yapmanıza imkan tanıyor. Ancak sıradan karaoke programları gibi değil. Oldukça kaliteli sesler bulunuyor. Şarkıları ücretsiz olarak söyleyebileceğinizi hatırlatalım. Ayrıca, ünlü şarkıcılarla birlikte şarkı da söyleyebilirsiniz.

4.Falcı İkizler

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulama önerileri

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulamalar devam ediyor. Zaman geçirmek mis gibi bir kahve ile balkonda kuş sesleri eşliğinde yudumlamak demektir. Elbette kahve içtiyseniz fal bakmadan olmaz. Size bildiğiniz kahve programlarını unutturacak bir önerimiz var. Falcı ikizler isimli uygulama, uzun ve detaylı dal bakıyor. Üstelik ücretsiz olarak. Falı bakan kişiler astronomi konusunda eğitimliler. Yani robot bir uygulama değil.

5. Netflix

netflix

Belki de artık Netflix kullanmanın tam zamanıdır. Netflix’i bilen büyük bir kitle var. Ancak hiç bilmeyenler için bahsetmek gerekirse, cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınız  aracılığı ile gireceğiniz bir uygulama olduğunu söyleyelim. Bu uygulamaya aylık cüzi bir miktar ücret ödüyorsunuz. Bu sayede dizi, film ve belgesel izleyebiliyorsunuz. Ancak izlediğiniz hiçbir şey sıradan değil. Tüm programlar oldukça kaliteli. Ayrıca, zaman izlerken sadece zaman geçmekle kalmıyor, aynı zamanda genel kültürünüz de gelişiyor.

6.PubG Mobile

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulama önerileri

Bu maddemiz oyun tutkunları için. PubG,  eğlenceli bir savaş oyunu. Her bölüm 30 dakika sürüyor. Oynadıkça heyecanınız ikiye katlanacak ve telefonun başından bir türlü kalkmak istemeyeceksiniz.

7. Gece Gökyüzü

Gece gökyüzü

Yıldızlara bakmaktan hoşlanır mısınız? Uygulamayı açarak, telefonu gökyüzüne tutun. Tüm göz cisimlerini tanımanın ve görmenin zevkini tadın. Gök bilimini öğrenirken, keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulama sayesinde zaman su gibi akıp geçecek.

8. 30 Günlük Evde Fitness Programı

Fitness

Karantina dönemi elbette kilo almamıza yol açtı. Evde can sıkıntısından kendini çikolataya vuran birçok insan var. 30 günlük evde fitness programı, size uygun bir plan oluşturuyor. Bu sayede forma girmenize ve aldığınız kiloları sağlıklı bir şekilde vermenize imkan tanıyor.

9. TikTok

TikTok

Karantina döneminde zaman geçirebileceğiniz uygulamalar deyince TikTok dememiz şaşırtmış olabilir. TikTok’a karşı önyargılı bir kitle olduğunu biliyoruz. Ancak şimdi size uygulamanın farklı bir yüzünden bahsedeceğiz. Evet uygulamada saçma sapan şeylere video çeken ve sinir bozucu bir kitle olduğu muhakkak.

Ama bir de değerli paylaşımlar yapan, hiç bilmediğimiz yemek tariflerini kısaca anlatan, sahne makyajları yapan ve ufak tefek dekorasyon çalışmalarını sunan birileri de yok değil. Yeter ki doğru kanalları takip etmesini bilin ve gereksiz insanları görmezden gelin.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu