Bilim ve TeknolojiYeni Teknolojiler

Apple Beats Solo 4 ve Beats Solo Buds Kulaklık Özellikleri ve Fiyatları

instagram takipçi hilesi

Apple markasının 30 Nisan 2024 tarihinde tanıtacağı Beats Solo 4 ve Beats Solo Buds kulaklıkları gündeme daha tanıtılmadan düştü. Herkesin merakla beklediği Beats Solo 4 ve Beats Solo Buds Kulaklıklarının özelliklerini ve fiyatlarını çok vakit kaybetmeden yazalım.

Apple Beats Solo 4 Kulaklık

apple beats solo 4 ve beats solo buds kulaklik ozellikleri ve fiyatlari1

Beats Solo 4 kulaklık, kafa üstü kulaklık olarak karşımıza çıktı. Apple markasının daha önce çıkarmış olduğu kafa üstü kulaklıklara kıyasla, daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Kablosuz ve kafa üstü olan kulaklık modelinde, dinamik kafa takibi ve uzamsal ses gibi özellikler var. Beats Solo 4 kulaklığı, 50 saate kadar batarya ömrü sunmasıyla da oldukça tercih edilebilir hale geldi.

Apple Beats Solo 4 kulaklık modeli, bluetooh USB Type-C veya 3,5 mm jack girişi ile cihazlara bağlanabilme imkanı sağlayacak. Kafaüstü kulaklık modeli 2 Mayıs itibari ile piyasa da satışta olacak. İlk satış fiyatı ise 199 dolar, 6.476,40 Türk Lirası olarak belirlendi. Apple Beats Solo 4 kulaklık modelinin pembe, mavi ve siyah olmak üzere üç farklı rengi vardır. Türkiye’ye ne zaman geleceği ise merak konusu oldu.

apple beats solo 4 ve beats solo buds kulaklik ozellikleri ve fiyatlari2

iOS 17.4 RC sürümü ve aynı zamanda şık tasarımı ile alıcılarının hemen ilgisini çekmiştir. Katlanabilir yapıda olan kulaklığın cihaza bağlanması için 3 farklı alternatifin olması, bass ağırlıkta olmaması ama akustik anlamda dengeli hale getirilmiş olması piyasayı fazlaca heyecanlandırmıştır.

apple beats solo 4 ve beats solo buds kulaklik ozellikleri ve fiyatlari3

Apple Beats Solo 4 kulaklık modelinin ağırlığı sadece 217 gramdır. Aynı zamanda 40 mm’lik sürücüler üzerine kurulmuştur. 10 dakikalık şarj süresi ile 5 saat müzik dinleyebilirsiniz. Kulaklığın diğer özelliklerinden biri ise, kullanıcısının sağlık verilerini sürekli olarak takip etmesidir.

Apple Beats Solo 4 Kulaklık Tanıtım Videosu

Apple Beats Solo 4 modelinin tanıtım videosu, Apple tarafından paylaşılmadı. Adeta piyasaya sızdırıldı.

Apple Beats Solo Buds

apple beats solo 4 ve beats solo buds kulaklik ozellikleri ve fiyatlari5

Apple Beats Solo Buds, Apple markasının satmış olduğu en ucuz kulaklık olarak piyasada satışa sunulacağına dair bilgiler var. Beats Solo Buds fiyatı 79,99 dolar yani 2.603,25 Türk Lirası olarak belirlendi. Beats Solo Buds kulaklık modeli haziran ayında piyasaya ve satışa sürülecek. Bu modelin mor, kırmızı, siyah ve gri olmak üzere 4 farklı renk seçeneği mevcut.

Aynı zamanda Apple Beats Solo Buds kulaklık modelinin kutusunda, 4 farklı boyutta kulağa takılabilir, uç gelecek. 18 saat sürecek batarya ömrü mevcut. Kulaklığın en önemli özelliklerinden birisi de algoritma tabanlı gürültü engelleme özelliğine sahip olmasıdır. Yüksek ses kalitesi imkanı sunarken aynı zamanda ses kalitesini de düşürmemesiyle tercih edilebilir kulaklık modelleri arasındadır. Çift katmanlı dönüştürücülere sahiptir.

apple beats solo 4 ve beats solo buds kulaklik ozellikleri ve fiyatlari6

Apple Beats Studio Buds Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık modeli normalde şuan satışta mevcut. Apple Beats Solu Buds modelinin tanıtımı yapıldığında, Apple Beats Studio Buds Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık modeli ile aralarında çok da fark olmadığı konusunda büyük tartışmalarda yaşandı. Apple Beats Studio Buds Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık modeli şuan 6.699,00 TL gibi bir fiyata satılırken, yeni çıkacak modelin 2.603,25 TL’ye satılması bekleniyor. Bu da kullanıcıların aynı özelliklere sahip olan iki kulaklık arasında neden bu kadar fiyat farkı olduğu ile ilgili büyük tartışmalar yaşanmasına sebep oldu.

Apple Beats Solo Buds Tanıtım Videosu

Apple Beats Solo Buds modelinin tanıtım videosu, Apple tarafından paylaşılmadı. Adeta piyasaya sızdırıldı.

Apple Kulaklık İle İlgili Diğer Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu