Film & Dizi Önerisi

Kalp Estetiği Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kalp Estetiği Film Konusu ve Oyuncuları! Kalp Estetiği filmi, 29 Eylül 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi ve romantik temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Evliya Aykan, Ersin Korkut ve Müge Boz yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Kalp Estetiği filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kalp Estetiği film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Kalp Estetiği filmi
Orijinal İsmi: Kalp Estetiği
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 29 Eylül 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Haydar Işık
Senarist: Şeyda Delibaşı
Yapımcı: Alper Babayağmur
Yapım Şirketi: 11K Yapım, CMP TV Film Production, Gepa Film Production
Başrol Oyuncuları: Evliya Aykan, Ersin Korkut, Müge Boz
Türü: Komedi, Romantik
Yapım Ülkesi: Türkiye

Kalp Estetiği Film Konusu

Konservatuvar mezunu ve yetenek dolu bir sanatçı olan Timuçin, kariyerindeki başarılarına rağmen bir türlü başrollerde yer alamıyordu. Rollerin üstesinden gelme yeteneğine sahip olmasına rağmen, fiziksel görünüşü nedeniyle önde gelen rolleri elde edemiyordu. Timuçin’in bu durumdan rahatsızlık duyduğu bir gerçekti.

Diğer yandan yeteneksiz olmasına rağmen dış görünüşü ile başarılı olan bir oyuncu vardı: Burak. Burak, yeteneksizliğini yakışıklılığıyla kapatıyor ve önemli başrolleri kapıyordu. Ayrıca, başarılı bir estetik cerrah olan Op.Dr. Elvan Bayraktar ile ilişkisi vardı ve bu ilişkiyi basından ve en yakın çevresinden gizli tutuyordu. Bir gün, Elvan’a “Hayatı Güzelleştir” adlı bir sosyal yardım kampanyasına kimsesiz çocuklarla birlikte destek vermeleri teklif eder.

Kalp Estetiği filmi

Elvan, teklifi kabul eder ve “Hayatı Güzelleştir” kampanyasının bir parçası olarak kısa filmler çekilmesi planlandığı için projeye Burak’ın da dahil olmasını ister. Kampanyayı Burak’a anlatan Elvan, kampanyanın sonunda ilişkilerini basına açıklamayı ve hatta yakın bir gelecekte evlenmeyi düşündüğünü teklif eder. Ancak Burak, ilişkilerini henüz basına açıklamayı düşünmediğini ve şu an için buna zamanının olmadığını belirterek sadece kampanyaya katılmayı kabul eder.

Bu olayın ardından, trajik bir olay Elvan ve Timuçin’in yollarını kesiştirdi. Kampanyanın bir ay süreceği süre boyunca birlikte çalışan Timuçin ve Elvan, birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurlar. İlk başta birbirlerine tamamen zıt gibi görünseler de, zamanla birbirlerine aşık olurlar. Burak’ın bu durumdan şüphelenmesiyle işler daha karmaşık bir hal alır.

Kalp Estetiği filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Senaryosunu ise Şeyda Delibaşı kaleme aldı. Filmin başrollerinde Evliya Aykan, Ersin Korkut ve Müge Boz yer alıyor. Filmin yapımcılığını Alper Babayağmur yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Kalp Estetiği filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Kalp Estetiği Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kalp Estetiği filmi, 29 Eylül 2023 günü seyirci ile buluştu.

Kalp Estetiği filmi

Oyuncu Kadrosu

Kalp Estetiği filminin oyuncuları şu şekildedir;

Kalp Estetiği Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu