Yabancı Kadın Ünlüler

Kaia Gerber Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kaia Gerber
Tam adı: Kaia Gerber
Doğum tarihi: 3 Eylül 2001
Doğum yeri:  Los Angeles, Kaliforniya, ABD
Boyu: 1,75 m
Ailesi: Cindy Crawford, Rande Gerber
Kardeşi: Presley Gerber
Burcu: Başak
Mesleği: Model, Oyuncu
Aktif Yılları: 2016’dan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kaia Gerber kimdir? Kaia Gerber, genç ünlü top model olmasından çok belki de onu dünyaca ünlü top model Cindy Crawford‘un kızı olarak tanıyabilirsiniz. Şimdilerde daha çok adı geçen modellerden biri ve gelecekte de adından sıkça bahsettirecek bir isim.İşte biyografisi.

Kaia Gerber , 3 Eylül 2001 yılında  Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik devletlerinde dünyaya geldi. Annesi dünyaca ünlü top model Cindy Crawford, babası ise Rande Gerber‘dır. Kaia Gerber’ın boyu 1,75 olup, başak burcudur.

Kaia Gerber, Eğitimini Malibu High School okulunda helen devam etmektedir. Modellik kariyeriyle eğitimini birlikte devam ettirmektedir.

Tıpkı annesi gibi kendisi de modeldir. Daha genç yaşlarda annesinin de desteğiyle modellik kariyerine daha doğru bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Genç yaşlarda da başarıya ulaşmış sayılır. Bir çok markanın şimdiden reklam yüzü ve dünyaca ünlü moda dergilerine de kapak pozu verdi. Ayrıca dergiler için fotoğraflar çektirdi.

Hatta bazılarına göre dünya çapında annesinden daha çok tanınmış olduğunu söylemektedirler.

2016 yılında oyunculuk anlamında da şansını deneyen Kaia GerberSister Cities adlı televizyon programında ekranlarda görünmüştür. Daha sonrasında da 2017 yılında Rich Kids of Instagram adlı televizyon serisinde devam ettirmektedir.

2018 yılında,Türkiye’nin gururu olan ve dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ile işbirliği yapmış ve fotoğraf çekimi yapmışlardır. The Love Magazine için fotoğraf çekimi yani moda çekimi yapmışlardır.

Kaia Gerber, Chanel ve Fendi gibi modellerin dünyasında en üst makamlarda sıkça defilelere katılmış. Bu sayede sık sık gündem olmuş ve dünyada adından sıkça söz ettirmiştir. Geleceğin süper modeli olacağı konusunda bir çok moda eleştirmeninden övgü kazanmıştır.

Yukarıda instagram hesabına, youtube,sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. Ayrıca, aşağıda da resimlerine ve videolarına ulaşabilirsiniz.

Kaia Gerber Televizyon Programları

  1. 2017- Rich Kids of Instagram / Kaya
  2. 2016- Sister Cities / Carolina (13 yaşındaki hali)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=7YV_Ip_54Qc

Fotoğrafları

Kaynak
Google aramasıYoutube araması

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu