İlişki Konuları

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

instagram takipçi hilesi

Kadınların hal ve hareketleri erkekler tarafından daima dikkat çekicidir. Özellikle narin hareketler yapan ve cazibesi yüksek olan kadınlar daima fark edilir. Bu tarz kadınların dişil enerjisinin yüksek olduğu görülür. Bir de bu tarz kadınların dışında kalan kişiler vardır. Bunlarda da dişil enerjisi düşüktür ve eril enerjinin etkisi görülür. Bu yazımızda kadınlarda dişil enerji düşüren 7 davranış hakkında bilgi vereceğiz.

1. Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış: Agresif Davranışlar

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Agresif tavırlar sergileyen sinirli kadınlar erkekler tarafından hiçbir zaman çekici bulunmaz. Bu kadınlarda erkeksi bir tavır bulunur. Eril enerjisi yüksek olan bu kadınlar günlük hayatta yaşanan olaylara karşı olumsuz bir tutum sergiler. Genellikle karşı tarafı düşünceleriyle boğarak huzursuz eder.

Dişiliği Ortaya Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

2. Olumsuz Düşünceler

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Erkekler daima pozitif kadınlara karşı sempati duyar. Ancak dişil enerji konusunu erkeklerin düşüncelerinden bağımsız olarak değerlendirdiğimizde de olumsuz düşünen kadınların rahatsız edici olduğunu görürüz. Olumsuz düşünen ve davranan kadınlarda dişil enerji düşüktür. İnsanlar hayatında pozitif ve neşeli kişileri görmek ister.

3. Bakımsızlık

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Kadınlarda makyaj ve kişisel temizlik konusu oldukça önemlidir. Kendine bakmayan kadınların dişilik hormonu oldukça düşüktür. Ancak makyaj yapan, parfüm sıkan, düzenli olarak kişisel bakımlarını yapan ve krem süren kadınların dişiliğinin yüksek olduğu görülür. Bu tarz kadınlar kendine bakmaktan büyük mutluluk duyar.

4. Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış: Kaygılı Ruh Hali

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Kaygılı ruh hali  kadının endişeli görünmesine yol açar. Kadındaki olumsuz davranışlar hemcinsleri ve karşı cins tarafından hemen fark edilir. Ruh hali olumsuz olan kadınların tavırlarındaki erkeksi davranışlar hemen fark edilir. 

5. Önyargılı Davranışlar

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Kadının dişilik hormonunu düşüren bir diğer davranış ise “önyargı”dır. Toplumda da önyargılı kişilerin sevilmediği görülür. Bu tarz kişiler genellikle yeni insanları tanımaktan ve farklı ortamlara girmekten kaçınır. Önyargılı davranış sergileyen kadınların eril tarafının baskın olduğu görülür. 

6. Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış: Kontrolcülük

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Kontrolcü tutum beğenilmeyen davranışlar arasında yer alır. Karşı tarafa güvenmeyen ve tavırlarında bunu hissettiren kadınların dişiliği düşüktür. İkili ilişkilerde kontrolcü davranışlar sergilenmesi kadının erkek gibi davranmasına yol açar. 

7. Erkek Rollerini Üstlenmek

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış

Erkekler erkek gibi, kadınlar da kadın gibi davranmalıdır. Erkeğin yapması gereken sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların kadın tarafından üstlenmemesi gerekir. Erkek rollerini üstlenen kadınların dişiliğinin düştüğü görülür. Ayrıca bu tarz kadınlarla beraber olan erkeklerin özgüvenleri düşerek sessiz hale geldiği görülür. 

Kadınlarda Dişil Enerji Düşüren 7 Davranış Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu