Kişisel BakımYaşam

Dişiliği Ortaya Çıkarmanın Yolları

Kadınlar buraya! Kendinizi çok değerli hissedeceksiniz

instagram takipçi hilesi

Kadınların kendini “kadın” gibi hissetmesi oldukça önemlidir. Son yıllarda kadınların da iş hayatında etkin rol alması hatta erkeklerin görevlerini başarı ile üstlenmesi, çoğu zaman kadının kendini erkeksi hissetmesine neden olabilir. Günümüzdeki güçlü kadınlar; hem ev işlerine hem de dışarı işlerine koşturup dururken kendi rollerini unutabilir. Güçlü olmak çok güzeldir. Fakat bir süre sonra erkek gibi hissetmenize yol açabilir. Bu nedenle dişiliğinizi ortaya çıkarmanız ve evin bazı işlerini erkeklere bırakmanız gerekir. Dişiliği ortaya çıkarmanın yolları nelerdir?

1.Her Ay Kuaför Salonuna Gidin

dişiliğinizi ortaya çıkarmanın yolları

Ekonomik durumunuz ne olursa olsun her ay soluğu kuaför salonunda alın. İster saçlarınızı kestirin, ister ağda yaptırın. Ama mutlaka size iyi gelen bir kuaföre gidin. Kadın olduğunuzu hatırlamanın en kolay yolu kuaföre gitmektir. Hiçbir işiniz olmasa bile yaptırın saçlarınızı, emin olun havanız değişecektir.

2. Dişiliği Ortaya Çıkarmanın Yolları: Masaj Yaptırın

dişiliğinizi ortaya çıkarmanın yolları

Masaj yaptırdığınızda vücudunuz rahatlayacak, stres sizden koşarak uzaklaşacaktır. Özellikle bir otel odasında tütsüler eşliğinde yaptıracağınız masaj size kendinizi çok ama çok özel hissettirecektir. İsterseniz sakinleştirici bitki çayları ile birlikte kendi değerinizin farkına varabilirsiniz.

3. Parfüme Servet Harcayın

dişiliğinizi ortaya çıkarmanın yolları

Parfümünüz kimliğinizdir. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Parfüme vereceğiniz paradan da asla kaçınmayın. Sıktığınız her koku, size kendinizi mükemmel hissettirecektir. Fakat, hayatınızdaki insanın da size hayran kalması mis gibi bir kokuda geçecektir. Eğer afrodizyak kokular arasından seçim yaparsanız beğenilme olasılığınız da hayli artacaktır.

4. Dişiliği Ortaya Çıkarmanın Yolları: Kavanozları Eşinize Açtırın

dişiliğinizi ortaya çıkarmanın yolları

Tamam siz güçlü bir kadınsınız, her şeyi yapabilirsiniz. Ama bırakın biraz da erkekler yapması gerekenleri yapsın. Açamadığınız bir kavanozu ya da şişeyi saatlerce uğraşıp  açmak yerine eşinize ya da sevgilinize verin. Narin bilekleriniz yorulmasın. Hem erkekler gücünü ortaya koymaktan çok hoşlanırlar. Neden onlara bu zevki yaşatmıyorsunuz?

5. Meditasyon Yapın

meditasyon

İnternet üzerinde birçok meditasyon vardır. İhtiyaçlarınıza uygun olan meditasyonlardan yapabilirsiniz. Ama dişil enerjiyi yükseltmenizi sağlayan meditasyonlardan yapmanız şiddetle önerilir.

6. Dişiliği Ortaya Çıkarmanın Yolları: İç Çamaşırlarınıza Özen Gösterin

iç çamaşırı

Genellikle yalnız insanlar için iç çamaşırı çok önemsiz bir detaydır. Fakat, burada kendinizi kadın gibi hissetmenizden bahsediyoruz. Kimse görmese bile siz görüyorsunuz. Önemli olan da sizsiniz.

7. Pamuklu Pijama Yerine Saten Giyinin

iç çamaşırı

Biliyoruz pamuklu pijamalar çok rahat. Fakat kadın olmak da çok güzel. Kendinize saten ve parlak renkte pijamalar satın alın. Aynada gördüğünüz kadına önce siz aşık olun. Başkalarının beğenisinden önce siz kendinizi beğenin. Göreceksiniz, siz kendinizi sevdikçe diğer herkes daha çok sevecektir.

8. Dişiliğinizi Ortaya Çıkarmanın Yolları: Elbise Giyinin

elbise

Pantolon giyinmen çok rahat. Fakat bazen de elbise giyinmeniz gerekir. Erkeklerden farklı giyinebileceğiniz nadir giysilerden olan elbiseler ile yürüyüşünüz de duruşunuz da değişecektir. Ayrıca elbise ile birlikte topuklu ayakkabı da giyinerek dişiliğinizin en önemli adımını tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu