Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Kadınlar İçin Mükemmel Uygulama Önerileri

instagram takipçi hilesi

Günümüzde her kadın, hayatının çeşitli alanlarında kolaylık ve işlevsellik sunan uygulamalara ihtiyaç duyar. Özellikle bazı uygulamaların eğlenceli seçenekler sunması ve hayatı plana sokması vazgeçilmez olmasının en önemli nedenleri arasında yer alır. İşte sizler için hazırladığımız kadınlar için uygulama önerileri:

Kadınlar için uygulama önerileri

1.PepApp

kadınlar için uygulama önerileri

Her kadın özel günlerini takip etmek ister. İstenmeyen durumların oluşmaması için kendinize ait bir özel gün takvimi olmalıdır. PepApp uygulaması ise sizin için adet takvimi tutar. Hangi günlerde adet olacağınızı, gün gün adet belirtilerini, hangi gün nasıl hissedeceğinizi size bildirimlerle belirtir. Bu sayede siz de adet döneminize hazırlıksız yakalanmazsınız.

2. Kırmızı Işık

kadınlar için uygulama önerileri

Kadına şiddet konusunda geliştirilen Kırmızı Işık uygulamasına umarım hiçbir zaman ihtiyaç duymazsınız. Fakat, uygulamanın sizi koruyan ve şiddet durumu ile karşı karşıya kalmanızı engelleyen özellikte olması her akıllı telefonda bulunması gerektiğini gösterir. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Vodafone tarafından çıkarılan uygulama sayesinde acil durumlarda kolayca yardım isteyebilirsiniz.

3.Biscolata

kadınlar için uygulama önerileri

Biscolata uygulaması biraz romantik bir uygulama. Özellikle yalnızlar için son derece keyif verici bir app. Bu uygulamayı indirdiğinizde karşınıza Biscolata erkeklerinden bir tanesi çıkıyor. Biscolata erkeğiniz son derece romantik ve yakışıklı. Size masaj yapan, sabahları günaydın diyen, ayrıldığınızda üzülen bir erkek bu. Unutmadan söyleyeyim; Biscolata erkeğiniz uyurken sizi izliyor.

Uygulamayı Google Play Market üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı AppStore üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4.Check Yourself

kadın

Check Yourself uygulaması, göğüs kanserine karşı geliştirilmiştir. Her kadının göğüs kanserinden korunmak için belirli periyotlarda kontrole gitmesi gerekir. Aynı zamanda uzmanlar kadınlara göğüslerine masaj yaparak kontrol etmesi gerektiğini söyler. Check yourself uygulaması ise belirli zamanlarda göğüslerinize mesaj yapmanız gerektiğini hatırlatır. Bu sayede sağlığınız için herhangi bir risk oluşturacak durum meydana gelmeden tedbir almış olursunuz.

Check Yourself uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

5. Think Dirty

cep telefonu

Think Dirty uygulamasını indirmekte zorlanıyorsanız ya da bulamıyorsanız Google üzerinden indirebilirsiniz. Bu uygulama her kadın için kurtarıcı nitelik taşıyor. Kullandığınız bakım, kozmetik ve güzellik ürünlerinin içerik bilgisini araştırmak istiyorsanız kesinlikle uygulamayı indirmeniz gerekir. Son derece basit olan bu uygulama sayesinde cilt sağlığınızı koruyabilir, zararlı içeriğe sahip ürünlerden uzak durabilirsiniz. 

Ayrıca, Think Dirty uygulaması sayesinde hangi kozmetik markası vegan, hangisi hayvanlar üzerinde test yapıyor gibi soruların da cevaplarını bulabilirsiniz.

İPhone için uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Google Play Marketten indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu