Film & Dizi ÖnerisiListeler

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

instagram takipçi hilesi

Bazı diziler kadın – erkek ilişkilerini çok başarılı bir şekilde ele alır. Bu tarz diziler, izleyen kişilerin kendi ilişkilerinden bir şeyler bulabilmesini sağlar. Birazdan bahsedeceğimiz kadın erkek ilişkileri hakkındaki en iyi dizi önerilerini partnerinizle birlikte de izleyebilirsiniz. Bu sayede beraber geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getirirsiniz.

1. Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi: How I Met Your Mother

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

Türkçe açılımı “Annenizle nasıl tanıştım?” olan dizi, aşk ve arkadaşlık konularını çok iyi bir şekilde işler. Dizide 5 kişilik bir arkadaş grubu anlatılır. Grubun üyelerinden Lily ve Marshall ciddi bir ilişki yaşamaktadır. Onların ilişkilerinin saflığı ve tutkusu arkadaş grubundan Ted’in dikkatini çeker. Ted de güzel bir ilişki yaşamak ve evlenmek ister. Ted’in hayatının aşkını arama yolculuğu romantik, duygusal ve komik sahnelere ev sahipliği yapar.

2. Aynen Aynen

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

İlk bölümleri YouTube üzerinde yayınlanan Aynen Aynen dizisi, kadın – erkek ilişkilerini esprili bir dille anlatır. Dizide Nil isminde genç bir kadın vardır. Kadın tabir-i caizse aşka aşık bir kadındır. Doğru erkeği bulup evlenmek ister. Fakat karşısına çıkan erkekler genellikle sorunludur. “Hayatımın aşkını buldum” dediği adam kendisini aldatarak yarı yolda bırakır. Dizide çoğunlukla iç seslere yer verilir. Anlatılan iç sesler izleyen kişilerin uygularına adeta ışık tutar.

3. Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi: Bir Kadın Bir Erkek

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

Uzun yıllardır televizyonlarda yayınlanan, günümüzde ise YouTube üzerinden rahatlıkla izleyebileceğiniz Bir Kadın Bir Erkek, ilişkiler hakkında oldukça gerçekçi tespitlerden oluşur. Dizi genellikle 2 kişinin etrafında şekillenir. Onların günlük yaşantısı, aşk ve iş hayatları anlatılır. Her bölümde işlenen konular oldukça eğlenceli ve komiktir. Zaman zaman romantik sahnelere de ev sahipliği yapan dizi, çiftlerin gündelik sorunlarına değinir.

4. Medcezir

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

Bir dönemin popüler gençlik dizileri arasında Medcezir yer alır. Medcezir dizisinde aşk ve arkadaşlık konuları anlatılır. Genellikle genç çiftlerin ilgisini çeken dizi, Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy gibi birçok ünlü isimden oluşur. Dizide aşkın yanı sıra duygusal sahnelere de yer verilir.

5. Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi: Modern Love

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

Amazon üzerinden yayınlanan Modern Love dizisi, farklı çiftlerin hikayelerini anlatır. Dizide çiftlerin sorunları ve ilişkiden beklentileri gibi birçok konu anlatılır. Her bölümde farklı bir çift ele alınır. Bölüm uzunlukları genellikle 30 dakikadır.

6. Sex and The City

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi

Sex and The City dizisini mutlaka duymuşsunuzdur. Dizide 4 kadın ele alınır. Bu kadınlar New York’ta yaşar. Aşk hayatları başarısız olmasına karşı kariyerlerinde başarıyı yakalayan kadınlar, ilişkiler üzerine dedikodu yaparlar. Onların yaptıkları dedikodular bir gazetede yayınlanır.

Dizinin IMDb bilgilerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Kadın Erkek İlişkileri Hakkında İyi 6 Dizi Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu