Yerli Erkek Ünlüler

Kaan Sekban Kimdir?

instagram takipçi hilesi

kaan sekban kimdir 2
Tam adı: Kaan Sekban
Doğum tarihi: 18 Ocak 1983
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: Semiramis Sekban (Annesi), Kurtuluş Sekban (Babası)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Komedyen
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kaan Sekban Kimdir? Kaan Sekban, komedyendir.

Kaan Sekban, 18 Ocak 1983 günü İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Annesinin ismi Semiramis Sekban, babasının ismi ise Kurtuluş Sekban’dır.

Lise eğitimini Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi‘nde aldı. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bitirdi. Yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümü‘nde tamamladı.

Garanti Bankası’nda 10 yıl görev yaptıktan sonra yurt içi ve yurt dışında oyunculuk ve müzik atölyelerine katıldı. Daha sonra da istifa ederek sahne performansı alanına ilerletmeye başladı. İtalya’da “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, Türkiye’de ise “İstanbulname Müzikali” ne katıldıktan sonra evinde yayınladığı kendi yaptığı canlı talk show “Kaan Sekban Saçmalar” ile tanınan Sekban, “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” ismi ile beyaz yakalı hayatını hicveden skeçleri büyük ilgi gördü.

Mayıs ayından bu yana tek kişilik gösterisini birden fazla sahnede sürdürürken, Haziran ayında yayınlanan “Tebrikler Kovuldunuz” isimli kitabı kısa sürede en çok satanlar arasına girdi ve yönetim, liderlik, otobiyografik ve insan kaynakları alanında Platin Magazine tarafından Yılın En İyi İş Kitabı seçildi.

Sekban sosyal medyada da oldukça aktif. Özellikle SMA’lı çocuklara yaptığı bağışlar ve canlı yayınlardan toplanan fonlar olmak üzere takipçilerinin beğenisini kazanmaya halen devam ediyor. 19 Şubat 2022 günü Kanal D ekranlarında yayınlanan “Şarkılar Bizi Söyler” isimli eğlence programına konuk olarak katıldı. Diğer konuk ise Şevval Sam idi.

Kaan Sekban Kitapları

  • 2017 – Tebrikler Kovuldunuz!

Filmografisi

  • 2016 – Her Şey Aşktan  – Kaan Karakteri
  • 2018 – Jet Sosyete – Kaan Karakteri (15. bölüm)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=5m4LHwj2wuA

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu