Yabancı Kadın Ünlüler

Julia Fox Kimdir?

instagram takipçi hilesi

julia fox kimdir 9
Tam adı: Julia Fox
Doğum tarihi: 2 Şubat 1990
Doğum yeri: Milano, Lombard, İtalya
Boyu: 1,6 m
Burcu: Kova
Ailesi: 
Eşi: Peter Artemiev (2018 – 2020)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Julia Fox Kimdir? Julia Fox, oyuncudur.

Julia Fox, 2 Şubat 1990 günü Milano, Lombard, İtalya’da dünyaya gözlerini açtı. Anne tarafından İtalyan asıllı, baba tarafında ise Amerikan asıllı olduğu için etnik kökeni karışıktır. Toplamda üç kardeştirler. İlk yıllarını dedesiyle birlikte yaşadı. Henüz altı yaşında iken babası ile beraber New York, Yorkville, Manhattan’a taşındı. Ailesi hakkında fazla ayrıntı yok. Ünlenmeden önce, bir ayakkabı mağazası, bir dondurma dükkanı ve bir pastane de dahil olmak üzere çeşitli hizmet işlerinde çalıştığı biliniyor.

Kariyerine bir giyim tasarımcısı olarak başladı. Aynı zamanda arkadaşı Briana Andalore ile birlikte Franziska Fox’u kurdu. Daha sonra model olarak çalıştı. 2015 yılında Playboy dergisinin son çıplak baskısı için poz verdi. Aynı şekilde sergi ressamı ve fotoğrafçı olarak da çalıştı. Ayrıca 2015 yılında yayınlanan “Symptomatic of a Relationship Gone Sour: Heartburn/Nausea” ve 2016 yılında yayınlanan “PTSD” olmak üzere iki fotoğraf kitabı yayınladı.

2017 yılında “R.I.P” başlıklı bir sanat sergisine ev sahipliği yaptı. Kendi kanıyla boyanmış ipek tuvallerin sergiledi. Ardından, ilk uzun metrajlı filmini 2019 filmi “Uncut Gems”te yaparak, bir showroom pazarlamacısı ve filmin kahramanı Howard Ratner’ın, düzensiz bir mücevher satıcısı ve kumar bağımlısının metresini canlandırdı. Aynı zamanda “Fantasy Girls” adlı kısa bir film kaleme alıp yönetti.

Julia Fox, 2021 itibariyle, en son No Sudden Move dahil olmak üzere yaklaşık on filmde rol aldı. 2018 yılının Kasım ayında özel pilot olan sevgilisi Peter Artemiev ile dünya evine girdi. 2021 yılının Şubat ayında, tam pandemi sırasında gizlice hamile kaldıktan sonra 17 Ocak 2021’de bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini açıkladı. Evliliklerinden problem olmadığı bilinen çift 2021 yılının Aralık ayında sessiz sedasız boşandı.

2022 Ocak ayında Kayne West ile bir ilişki yaşadığı söylendi. 2022 Şubat ayında ayrıldılar.

Julia Fox Rol Aldığı Filmler

  1. 2019 – Uncut Gems (Julia De Fiore Karakteri)
  2. 2020 – Puppet (Julia Karakteri)
  3. 2020 – PVT Chat Scarlet Karakteri)
  4. 2020 – Acting for a Cause (Titania / Hippolyta Karakteri)
  5. 2021 – No Sudden Move (Vanessa Capelli Karakteri)

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu