Alışveriş Rehberi

Isı Konforunu Zirveye Taşıyan Ayaklı Klima Modelleri

instagram takipçi hilesi

Büyük alanların ısıtılması ya da soğutulması genel anlamda oldukça zordur ve son derece güçlü ekipmanlar gerektirir. FujiPlus; yüksek BTU kapasiteleri ve ileri teknolojilerle ürettiği ayaklı klima veya salon tipi modelleriyle fabrika, cami, alışveriş merkezi, market, restoran, konferans salonu, okul, konut vb. geniş alanların konforlu bir şekilde ısıtılmasını ya da soğutulmasını sağlar. Ortamın en ideal ısı değerine ulaşmasını hedefleyen salon tipi ayaklı klima çeşitleri, dört mevsim boyu performansından ödün vermeden çalışır. Sahip olduğu üstün teknolojik donanım sayesinde yüksek enerji tasarrufu ve sezonsal verimlilik sunan salon tipi klimalar, duvar tipi klimalardan farklı olarak düz bir zemin üzerinde çalışır. FujiPlus’ın salon tipi klima ve silindirik klima olarak çeşitlenen ayaklı klima modelleri, hem ısıtma hem de soğutma işlevlerini bir arada sunan tasarruflu modellerdir.

Her Alana Uygun Salon Kliması Modelleri

Ayakli klima 1

Yerde kullanıldıkları için yer tipi klima olarak da anılan ayaklı klima modelleri, özel alanlara özel çözümler üretir. Ayaklı klimalar, 24 bin BTU ile 48 bin BTU aralığında değişen BTU kapasiteleri sayesinde 60 m2 ile 100 m2 büyüklüğündeki alanlarda etkili ısıtma ve soğutma performansı sunar. Son teknoloji DC inverter kompresörüyle üretilen ayaklı klima modelleri, ortam koşullarındaki değişikliğe göre motor hızını ve soğutucu akışını ayarlayarak klimanızdan maksimum enerji verimini almanızı sağlar.

DC inverter kompresörünün iç/dış DC fan motoru ve elektronik genleşme vanası sayesinde bu ayaklı klima çok daha sessiz, verimli ve dengeli çalışır. Ayarlanabilir hava kanatçıklarının 4 boyutlu hava çıkışı sağlayan geniş açılı hava akımı, ortamın her köşesine homojen hava dağılımı sağlar. Geniş çaplı çapraz akış fanı ve optimize edilen hava kanalı tasarımı, 20 metre mesafeye kadar sirkülasyon sağlar. Ayaklı klima, 6 katmanlı paslanmaz malzemeyle kaplanmış dış ünitesi sayesinde korozyonu önlerken mavi hidrofil yapısı ile enerji tasarrufu sağlar ve uzun süreli bir kullanım deneyimi sunar.

Maksimum Performanslı ve Estetik Tasarımlı Silindirik Klimalar

Ayakli klima 2

Salon tipi ürünlerin bir başka modeli olan silindirik klimalar, küçük boyutu, şık ve ergonomik oluşuyla sıklıkla tercih edilir. Ayaklı klima modelleri, 24 bin BTU’luk kapasitelere karşılık gelen alanlara uygundur. Geniş salınım açısı sayesinde, bulunduğu her köşeye rahatlıkla ulaşan bu modeller, 20 metreye kadar hava sirkülasyonu sağlar. Maksimum konfor vadeden ayaklı klima çeşitleri, enerji sarfiyatını önlerken doğaya ve bütçenize katkı sağlar. İnce uzun tasarımı sayesinde yer kaplamayan silindirik salon kliması modelleri, dekorasyonunuzla uyumlu estetik bir görünüme sahiptir. Bu ayaklı klima modelleri, Güçlü iç ve dış ünite performansına karşın ultra düşük ses kontrolü sayesinde gürültü kirliliğini önler.

Silindirik Klimaların Diğer Özellikleri

Silindirik tasarımlı ayaklı klima modelleri, sahip olduğu aktif karbon filtresi sayesinde havada dolaşan tüm kirleri, toz parçacıklarını ve partikülleri filtresinde hapsederek havayı temizler, tazeler ve rahat nefes alabileceğiniz bir ortam oluşturur. Akıllı x-fanı ile klima iç yüzeyinde oluşması muhtemel mantar, küf ve mikropları önler. Bu sayede kötü kokular da engellenmiş olur. Ayaklı klima, otomatik defrost özelliği sayesinde oluşan buzlanmayı çözer. Böylece klima ilk günkü performansı ile çalışmasına devam eder. 6 katlı paslanmaz malzeme ile kaplanan modeller, uzun ömürlülük ve korozyona karşı dayanıklılık sağlar.

Siz de hem bireysel hem de kurumsal ısı konforunuz için tasarlanan FujiPlus klima modellerini, markanın geniş ürün yelpazesi arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli, bütçenize uygun ayaklı klima fiyatları ile hemen satın alabilir ve yaşadığınız ortamın hava kalitesini yükseltebilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu