Alışveriş RehberiEv ve Bahçe

Farklı İhtiyaçlara Uygun Yatak Ürünleri

instagram takipçi hilesi

Herkesin rahat bir uyku için ihtiyaç duyduğu yatak farklıdır. Puffy ürünleri arasında konforlu bir uyku ve dinlenme deneyimi için vücudu en iyi şekilde destekleyen ve özel teknolojilerle tasarlanan modeller yer alır. Puffy’nin farklı ihtiyaçlara yönelik özelliklerle hazırlanan yatak çeşitlerinde sertlik ve yumuşaklık ayarı, nefes alabilir kumaşlar, özel yay teknolojileri ve süngerler kullanılır. Siz de iyi bir uyku için ihtiyaç duyduğunuz tüm konforlu özellikleri Puffy’de bulabilirsiniz.

yatak ürünleri

Puffy Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Yaylı yatak formundaki tekli yataklardan baza yatak formlarına kadar birçok model, derin ve iyi bir uyku deneyimi yaşamanızı kolaylaştırabilir. Tercihinizi yaparken dilediğiniz sertlikteki yatakları odanızın büyüklüğü, bazanın ya da karyolanın ebatlarına göre farklı tek ya da çift kişilik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İhtiyaca yönelik Puffy yatak çeşitleri arasında bunlar yer alır:

  • Anti alerjik yatak
  • Çiftler için yüksek konforlu yatak
  • Terlemeyi engelleyen yatak
  • Bel, boyun ve sırt problemleri için yatak
  • Yıkanabilir kılıflı yatak
  • Ekstra lüks konforlu yatak
  • Dinlendiren yatak
  • Stres azaltan yatak
  • Yün ve pamuk yatak
  • Doğal içerikli yatak

Tek Kişilik Yatak Modelleri ve Özellikleri

Sıklıkla 90 X 190 cm ebatlarında tasarlanan tek kişilik yataklar, birçok farklı özelliğe sahip modellerdir. Vücudunuzu terletmeyen kumaşlarla tasarlanmış yataklardan cildinize iyi gelecek özelliklere sahip yatak çeşitlerine kadar birçok model arasından, ihtiyaçlarınıza cevap veren en ideal ürünü tercih etmeniz kolaylaşır. Omurga dostu olarak tasarlanmış Puffy yataklar, rahat ve iyi bir uykunun yanı sıra vücut sağlığınızı koruyarak mükemmel bir destek sunar.

Yazlık ve kışlık olarak çift taraflı olarak kullanılabilen yataklar sayesinde kışın sıcak ve yazın serin bir uyku deneyimi hissedebilirsiniz. Uzay teknolojisinden ilham alınarak tasarlanmış Visco yataklar ise üstün uyku kalitesi sunar. Bunların yanı sıra sertlik derecesini kendinizin seçebileceği farklı yumuşaklıktaki alternatiflerle, güne ekstra dinlenmiş olarak başlayabilirsiniz. Yıkanabilir kılıflı ve özel yay teknolojileriyle tasarlanmış yaylı yataklar ise konforlu ve kaliteli bir uyku için her zaman idealdir, kolayca temizlenebildiği için hijyeniktir.

Çift Kişilik Yatak Modelleri ve Fiyatları

Puffy çift kişilik yataklar birçok kişinin iyi uyku deneyimini şekillendirmeyi başarır. Örneğin, ekstra rahat Ergowell çift kişilik yatak modeli, terlemeyi önleme özelliğine sahiptir. Böylece sıcak günlerde de konfor sunar. DHT yay teknolojisi ile tasarlanan ve terlemeyi önleyen Ergoflex yataklar ise bakım kolaylığı sağlayan pratik temizleme sistemiyle de avantajlıdır.

Çift taraflı kullanım özelliği taşıyan ve yazlık ya da kışlık tarafıyla aradığınız uyku konforunu sunan Ergotwin yatak modelleri de Dual Dream modeliyle benzer özellikler taşıyan ve çift kişilik Puffy yatak serisinin en çok tercih edilen çeşitleri arasındadır.

Yıkanabilir kılıfı ile kolaylıkla temizlenebilen Fresh Comfort yatak serisi, kötü koku önleme, vücut ısısını dengeleme gibi ekstra özellikleriyle öne çıkar. Eşlerin bir arada uyuma deneyimi maksimum konfora taşıyan Hybrid Pro Lateks, Active Prime ve Double Support yatak çeşitleri ise dönüş esnasında oluşan ekstra yaylanma sağlayarak uykunuzun bölünmesini engeller.

Özel hafızalı Visco süngeri sayesinde omurganızın şeklini alan Puffy yatak modelleri de sıklıkla tercih edilen çift kişilik ürünler arasında yer alır. Puffy yatak fiyatları, ürünlerin çift kişilik ya da tek kişilik olmasına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Kaliteli bir uyku deneyimiyle güne enerjik, dinamik ve keyifli başlamak için, siz de ihtiyaçlarınıza uygun Puffy yatak modellerini seçebilir ve özel fiyat avantajlarından yararlanarak ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu