Yabancı Kadın Ünlüler

Ireland Baldwin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ireland Baldwin 2
Tam adı: Ireland Baldwin
Doğum tarihi: 23 Ekim 1995
Doğum yeri: Los Angeles, California / Amerika
Boyu: 1,85 m
Ailesi: Alec Baldwin, Kim Basinger – Romeo Alejandro, Carmen Gabriela, Rafael Baldwin (Kardeşleri)
Sevgilisi:
Mesleği: Manken
Aktif Yılları: 2013’den Günümüze
imdb-logo
youtube-chanelSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Ireland Baldwin kimdir? Ireland Baldwin, Amerika doğumlu manken ve oyuncudur. Birçok filmde oynayan Ireland, aynı zamanda profesyonel olarak DJ’lik yapar.

Ireland Baldwin 1995 yılında dünyaya geldi. 2013 senesinde mankenlik ve modellik yapmaya başladı. Güzelliği ile ekranların ve dergilerin sevilen siması haline gelen gelen Baldwin, hayvan hakları konusunda önemli bir savunucudur. Bu doğrultuda poz vermiş ve bağışta bulunmuştur.

2013 yılının Mart ayında IMG Models ile anlaşma imzaladı. Nisan ayında ise mayo çekimlerinde görev aldı. Bu sayede güzle fiziği ve yüz güzelliği ile oldukça fazla ilgi gördü.

2014 yılında New York Film Akademisi’nde eğitim aldı. Sinematografi ve oyunculuk eğitimi alarak kendini geliştirmeye başladı. Sadece dergi ve filmlerde değil aynı zamanda eğlence programlarında da kendini gösterdi. Sevilen ve merak edilen bir sima olması daima ilgi odağı olmasını sağladı.

2017 yılında True Religion Jeans and Guess kampanyasında yer aldı. Birçok ünlü dergide kapak kızı oldu. Bu dergiler arasında Elle, Marie Claire, Mexico ve L’Officiel Ukraine da vardır.

Ireland Baldwin 2018 yılında bir dergi için çıplak poz verdi. Bu pozu 24 sene önce annesi de vermişti. Çıplak poz vermesinin amacı ise kürk kullanımın yasaklanmasıdır.

Bazı yerlerde DJ olarak da çalıştı. Bir dönem ünlü rapçi Angel Haze ile ilişki yaşadı. 2018 yılında ise Corey Harper ile adı duyuldu. 2019 senesinde cinsel saldırıya uğradığını instagram sayfası üzerinden açıkladı.

Corona virüsün yaygınlaştığı dönemde kendisini sevgilisi ile birlikte eve kapatmıştı. Uzun süre eve kapandığı için aşırı kilo alarak pantolonun içine sığmakta zorluk çekmiştir. Ancak, eve kapandığı zamanı keyifli geçirmek için elinden geleni yapmıştır. Bol bol güzellik maskeleri yapmıştır ve yemekler pişirmiştir. Ayrıca, evinin dış duvarını boyamıştır.

George Floyd’a uygulanan şiddet görüntülerine kayıtsız kalmamıştır. Polisin yaptığı işkenceyi protesto etmek için yürüyüşlere katılmıştır.

Corona virüsten beri kendini karantinaya alan ünlü manken, geçtiğimiz günlerde plajlarda boy göstermeye başladı. Malibu’da tatil yapan Ireland Baldwin, plaj modasına yön veren şıklığı ile göz kamaştırdı. Her deniz kenarında görüntülenmesinde farklı bir bikini kombini yapmıştır. Ayrıca, suda güreş yapması magazin sayfalarında çok ilgi görmesine neden olmuştur.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu