Yerli Kadın Ünlüler

INJI Kimdir?

instagram takipçi hilesi

inji kimdir 3
Sahne adı
: INJI
Gerçek adı: İnci Güran
Doğum tarihi: 3 Ocak 2000
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Oğlak
Ailesi:
Sevgilisi: …
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2022 yılından bu yana
youtube-chanelyoutube musicApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi tiktok

Hakkında

INJI Kimdir? INJI, son günlerde sosyal medyada kendisinden söz ettiren Türk şarkıcıdır.

INJI Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

INJI, 3 Ocak 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek adı İnci Güran’dır. Oğlak burcu olan genç şarkıcı yaklaşık olarak 1,6 m boyunda.

INJI Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan müzik eğitimi alan INJI, aynı zamanda The Wharton School’da Ekonomi üzerine eğitim gördü. Müziğin zarafetini ve finans dünyasının karmaşıklığını başarıyla birleştirmiştir.

INJI Kariyeri

INJI, özellikle TikTok platformunda paylaştığı müzik videoları ve benzersiz tarzıyla kısa bir süre içinde geniş bir dinleyici kitlesi edinmeyi başarmış bir sanatçı olarak öne çıkmaktadır. INJI, henüz sosyal medyada duyulmamış olan “Bellydancing” adlı şarkısıyla büyük bir ilgi topladı. Şarkının sözleri ve klibi, göbek atma ve mariachi temalarıyla dikkat çekti.

Müzik platformlarında 2 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan bu etkileyici şarkı, INJI’nin diğer eserleri arasında yer alıyor. Madeline, I’m Sorry ve I’m Not Your Baby gibi parçaları da müzik repertuarını zenginleştirmektedir. Genç şarkıcı, müziğe olan ilgisini caz müziğiyle başlatmış ve dostlarının teşvikiyle kendi şarkılarını paylaşma kararı almıştır.

INJI, şarkılarını hem İngilizce hem de Türkçe seslendirmekte ve müziğindeki çeşitliliği dinleyicilere başarılı bir şekilde sunmaktadır. Müzik dünyasına getirdiği yenilikçi ve çeşitli yaklaşımıyla adından söz ettirmeye devam etmektedir.

INJI Şarkıları

  • 2022 – GASLIGHT
  • 2022 – MADELINE
  • 2023 – THE ONE
  • 2023 – BORED
  • 2023 – UNTZ UNTZ
  • 2023 – BELLYDANCING

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu