Yerli Erkek Ünlüler

İlker Karagöz

instagram takipçi hilesi

ilker karagöz 7

Tam adı: Arda İlker Karagöz
Doğum tarihi: 18 Mart 1980
Doğum yeri: Muş
Boyu: –
Ailesi: Mehmet Karagöz, Zeynep Karagöz
Eşi: Damla Ünler Karagöz
Çocuk (ları): Can Karagöz, Deniz Karagöz
Mesleği: Gazeteci, sunucu, spiker
Aktif Yılları: 2006 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

İlker Karagöz kimdir? İlker Karagöz, 18 Mart 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Muş’tur fakat aslen Çanakkalelidir. Tam ismi Arda İlker Karagöz’dür. Babası öğretmen, annesi hemşiredir. Türk haber kanallarında kariyerine devam etmekte olan başarılı gazeteci, sunucu ve spikerdir.

İlker Karagöz, uzun yıllar Ankara’da yaşamıştır. Kariyerine başlamadıktan kısa süre sonra Fox Tv’de Ankara merkezinde muhabirlik yapmaya başlamıştır. İlker Karagöz aynı zamanda Parlemento Muhabirleri Derneği üyesidir. Haber spikerliği görevinde başladığı Fox Tv’de başarısını kanıtlayarak kısa bir sürede haber editörlüğüne geçiş yapmıştır.

Fox Tv çatısı altında Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya gibi isimlerle birlikte haber departmanında çalışan Karagöz, sunuculuğuyla programlarında izleyicinin dikkatini çekebilmeyi başarmıştır.

Hafta Sonu Çalar Saat isimli Fox Tv’de yayınlanmakta olan haber programını sunan Murat Güloğlu, twitter platformunda programdan atmış olduğu bir tweetten dolayı 2017’de kovulmuştur. 11 Mart 2017 tarihinden itibaren kanal programın yeni sunucu olarak İlker Karagöz’ü tercih etmiştir. O tarihten bu yana Hafta Sonu Çalar Saat programının sunuculuğunu Karagöz üstlenmektedir. Doğan Şentürk’ün yönetimindeki Fox Haber’de yapılan program Cumartesi ve Pazar günü sabah kuşağında yayınlanmakta olup 08.00’da başlamaktadır.

Atv kanalında haber sunucu ve spikeri olan Damla Ünler Karagöz ile evlidir. Çiftin Can ve Deniz isminde iki çocukları vardır.

Haber kanallarının genel izleyici kitlesi tarafından başarılı bulunduğu kadar sempatik oluşuylada sevilen Karagöz, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan ve fikirlerini özgürce belirtmeyi seven sunuculardan birisidir.

Videoları

Fotoğrafları

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu