Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeçler genellikle orta yapılıdır, yuvarlak hatlara, çarpıcı gözlere ve çekici bir görünüme sahiptir. Kendine has giyim tarzı ve modaya olan ilgisi ile bulunduğu ortamda fark edilir. Karşısındaki insana değer veren Yengeçler, insanları gereksiz yere sinirlendirmek veya kırmak istemezler.

Yalanı sevmez ve yalancılardan uzak durur. Dürüst ve asil karakteri ile ilişki arayan ideal erkeklerden biridir. İkizler kadını, enerjik yapısı ve etkileyici zekasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir entelektüeldir. İkizler kadını için mantık mı yoksa duygu mu sorulduğunda cevap kesinlikle mantıktır.

İkizler Burcu

Duygudan önce mantığa değer verir. Bu durumda cetvelin Merkür olmasının etkisi büyük. Her şeyi dengede tutmayı sever. Duygusal olarak dengesizdi ve ona ulaşmak zordu. Genellikle zor, ilgisiz ve erişilmez görünürler.

Rutin ve dikkat çekmeyen ilişkiler arayanlar, İkizler kadınını uzaktan izlemekle yetinmelidir. Flört etmeyi sever. Bir Yengeç erkeği ve İkizler kadınının özellikleri karşılaştırıldığında, bu iki burcun, bir su ve bir hava grubunun bir çift olarak uyumluluğu astrolojik açıdan oldukça merak uyandırıcıdır. Bir Yengeç erkeği ve bir İkizler kadınının birleşimi, merak uyandıran, öngörülemeyen ve gizemli bir ilişkidir. Karşıtlarının birbirini çekeceği ilişkisel açıklamalarda sıklıkla tahmin edilir.

ikizler burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1

Bu iki burcun çiftleri aslında zıt özelliklere sahiptir. Bir Yengeç adamı, annesi gibi bir kadının hayalini kurar. Kıskançlığa gelince, o çok kıskanç bir insandır. Her iki durumda da İkizler kadını için pek uygun değildir. Kişiliklerini eşleştirmek zordur ve bu konularda birbirlerini anlamaya çalışırlarsa ve farklılıklarını bilirlerse iki işaret mutluluğu bulabilir.

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Çiftlerin bir ilişkiye adım attıklarında daha en başından sorunsuz ve uyumlu bir ilişki süreci beklememeleri gerektiği açık olmalıdır. Fırtınalı bir romantizm takip edecek. Bu aşk ilişkisinde mutluluk ve dengeli aşk beklenebilir gibi görünse de tutkulu aşk ilişkiye hakim olacaktır.

Yengeç erkekleri ve İkizler kadınları, bir ilişkide olduğu gibi iyi bir aşk partneri bulmakta zorlanırlar. Her zaman psikolojik sorunları olacak. Bir İkizler kadını ile birlikte olmak isteyen ve bir İkizler kadınına olan aşklarına ikna olmuş kanser erkekleri de değişime açılmayı öğrenmelidir. Aşkın yoğunluğu karakteristik farklılıkların üstesinden gelirse aşk uyumu sağlanabilir.

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

Tüm zıtlıklarına rağmen, bu ikisi yatakta harika bir çift olurlar. İkizler kadınının maceracı ve enerjik doğası, yatak uyumu söz konusu olduğunda iki burcu etkili bir şekilde şanslı kılar. Artık tutku ve sevgiyle birlikte yaşadıklarına göre, bu tutku dozu iyi bir cilt uyumu ile sonuçlanır. Yengeç erkeği romantik ve tutkulu tavrıyla İkizler kadınını cinsel hayatını bitirerek mutlu edecektir.

ikizler burcu kadini ve yengec erkegi uyumu4

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilik uyumuna baktığımızda İkizler kadınlarının aşk ve evlilik gibi kurumlardan uzak durması şaşırtıcıdır. İkizler kadınının hayatında farklı öncelikleri vardır. Ancak mantığına ve sevgisine hitap eden bir Yengeç erkeği, İkizler kadınını evliliğe yaklaştırarak ikna edecektir. Karşılıklı sevgi, saygı ve evlilik uyumunu anlama konusunda her iki tarafa da büyük sorumluluk düşmektedir.

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Bir Yengeç erkeği ile İkizler kadınının dostluğu ve uyumu, zıtlıklardan doğan farklı ve çekici bir dostluk olarak öne çıkıyor. Kalıcı bir dostluk, karşılıklı empati ve her iki tarafın da başarması için fedakarlık gerektiren zor bir hedeftir.

ikizler burcu kadini ve yengec erkegi uyumu2

İkizler kadınları çok sosyal ve aktiftir. Bu, Yengeç burcunu rahatsız edebilir. İkizler kadını için sevdikleri kadar arkadaşları da önemlidir. Yengeç, İkizler kadınını sahipleniciliği ile sınırlarsa, arkadaşlıkları zor bir döneme girebilir.

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Yengeç erkekleri ve İkizler kadınları çok az ortak noktaya sahip olsa da, birçok farklı kişiliği ve davranışsal özelliği paylaşırlar. Bu iki noktayı dengelemek her iki taraf için de çok yorucu olabilir. Karşılıklı bağlılık ve güven, bu iki işaretin krizle dolu bir ilişkide geçinmesi için anahtar olacaktır.

İkizler kadını ve Yengeç erkeği birlikteliği tamamen sorun çözücü bir birliktelikten uzaktır. İkizler kadını canlı ve neşeli bir kişiliği bünyesinde barındırırken, Yengeç erkeği Ay’dan etkilenerek melankolik, mutsuz ve karamsar bir atmosfere sahiptir.

İkizler Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=J1Xum5PzvvU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu