Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

Bu iki burç arasında harika bir enerji vardır. Genel olarak, her iki taraf da kaprislidir ve özgürlüğü sever. Başından itibaren her iki taraf da rahatça konuşabilecekleri bir ortam yaratır ve bunu yaparken de harika vakit geçirirler.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

Neredeyse her şey hakkında konuşmaya başlayarak, tüm yaşamları hakkında konuşabilir ve her şeyi yüzeye çıkarabilirler. İlk bakışta eski arkadaşlar gibilerdir. Bu çiftte tutku yüksek olmakla birlikte kısa süreli bir ilişki de olabilir. Sadık temalar oluşturabilirlerse eğlenceli bir buluşma yaşayabilirler. İkisinin birbirini tamamladığı ve uyumlu bir birliktelik yakalayabildiği söylenebilir.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Aşk Uyumu

İkili işaretlerdir, bu nedenle uyumlulukları olumludur. Bu bağlamda, pek çok ortak noktaları vardır. Birçok insanın hareketleri farklıdır ve genelde terazi erkeğinin hareketlerini anlayamazlar. Bununla birlikte  sadece İkizler kadını Terazi erkeğini anlayabilir.

Terazi burçlarını özel kılan, sürekli kışkırtıcı olması ya da soğukkanlı duruşu değil, insanın içini ısıtan içtenliğidir. Teraziler doğal olarak çok samimi ve sıcak bir gülümsemeyle partnerlerinin dikkatini çeker.

ikizler burcu kadini ve terazi erkegi uyumu3

İkizler için flört etmenin nefes almak kadar önemli olduğunu söyleyerek bu konuyu abartsak da, partnerleri anlık flörtleşmeyi sevmezler. Sosyal bir kişilik olmasına rağmen duygularını dinlemesini bilen ve ikizlerin uçarı tavırlarından hoşlanmayacak bir kişidir. Hatta bunu çocukça ve sıradan bulabilir.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Cinsellik Uyumu

İkizler burcu çabuk sıkılan ve karşısındakine sürekli rahatsız edildiği hissi veren bir yapıya sahiptir Çılgın doğasını ortaya çıkaracak kadın arayan erkeklerin, arzunuzu sonuna kadar yerine getirebileceklerine eminiz.

Bu durumda ikizler burcunun duygusunu, terazi burcu bir erkek ortaya çıkarabilir. Herkes sizin anlaşılmaz ve karışık yönünüzü görürken, sizi siz yapan yanınızı sadece o fark edecek ve sadece o da değil, sizi daha fazlasını keşfetmek için her zaman çok ciddi bir çaba sarf edecekler. İkizler burcu ise bu çekim ve ilgiden hoşlanacaktır.

Cinsel yaşamında aktif ve doruklarda olan ikizler burcu kadınını, terazi burcunu erkeğin ilgisi muhakkak hoş yapacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Terazi erkekleri seçicidir ve her kadınla ilişkiye başlamak onlar için imkansızdır. Ancak yine de sadık ve sabırlı kişilikleri vardır. Bir kadının güzelliğine ve zenginliğine nasıl değer verileceğini biliyorlar. Küçük ayrıntılara önem verir ve iltifat etmeyi asla unutmazlar.

ikizler burcu kadini ve terazi erkegi uyumu2

Üstelik, bir İkizler kadınının kalbine nasıl yaklaşılacağını ve onu mutlu etmeyi her zaman bilen, hala hayalperest ve romantik bir karakterdir. Bu ikisinin pek çok ortak noktası bulunuyor.

Her iki burç da hava ailesine aittir. Bu yüzden çok uyumlular. Terazi erkeğinin çekiciliği ve zekası işleri kolaylaştıracaktır. Neşeli bir kişiliği ve güçlü bir yaşam enerjisi vardır. Genelde akıllı ve aktif kadınlar onlara daha çok ilgi duyuyor. İkizler kadınının değişken kişiliği de dikkatini çekecektir. Ancak yapıya rağmen, onu ne zaman dikkate alacağını da biliyor diyebiliriz.

Aynı zamanda çok aktif olduğu ve karar vermekte zorlandığı için, partnerinin değişen ruhunu çok iyi anlayacaktır. Sorunları farklı açılardan değerlendirme alışkanlığı da karar vermenizi zorlaştırabilir.

Sanat iki burcundan ortak zevkleri arasındadır. Hatta terazinin işçiliği de bilinen bir diğer özelliğidir. Bu özelliklerine rağmen öğretim kalitesi daha ön plandadır. Terazi adamları, eşlerinin özgürlük duygusuna her zaman nasıl saygı duyacaklarını bilirler. Özel hayatında ona olan duygularına saygı duyar ve asla fazla ileri gitmez. Ancak bu, partnerini sevmediği anlamına gelmez, sadece onu sıkmaktan ve bunaltmaktan çekinir.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Arkadaşlık Uyumu

ikizler burcu kadini ve terazi erkegi uyumu1

İkizler burcunun sıkılmaya gelmemesi ve Terazi burçlarının da kısıtlamaktan hoşlanmaması, ikizler burcu kadınının muhakkak dikkatini çekecektir. Terazi burçlarının öncelikleri arkadaşlığı ve tabii ki güvenini kazanmaktır. Gittikleri yere teraziyi davet edip, terazinin ön plana çıkmasına izin verirlerse gönüllerini kolaylıkla fethedebilirler.

Terazilerin ayrıca partnerinin eğlenceli tarafını çekmesi ve hayatı dolu dolu yaşaması gerekiyor. Bu ritim yakalanabilirse, arkadaşlık ilişkileri de sonsuza kadar sürecektir.

İkizler Burcu Kadın ve Terazi Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Terazi erkeğinin çekiciliği ve zekası işleri kolaylaştıracaktır. Neşeli bir kişiliği ve güçlü bir yaşam enerjisi vardır. Akıllı ve aktif kadınlar onlara daha çok ilgi duyuyor diyebiliriz. İkizler kadınının değişken doğası da ekstra eğlenceli olabilir. Yine de bu yapıya rağmen, partnerini ne zaman düşünmesi gerektiğinin gayet iyi farkındadır.

Kendisi de huzursuz ve karar vermekte zorlandığı için bu kadının sürekli değişen ruhunu doğal olarak anlayacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu