Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

İnatçılığıyla nam salmış Oğlak erkeği ile onun daha girişken İkizler kadını arasındaki ilişki sürprizlerle doludur. Özellikle ilk üç dört ayda ikizler burcu kadını ve oğlak erkeği arasındaki yakın temas, ilişkinin devamı için son derece önemlidir.

Toprak burcuna ait olan Oğlak içe dönük ve içe dönüktür. Havadar İkizler ise seyahat etmeyi, keşfetmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Biri toprağa sıkı sıkıya bağlı, diğeri kaşifin ruhu olarak nitelendirebiliriz. Bir hava burcunun ve bir dünya burcunun eşleşmesi için doğru zamanda doğru yerde buluşmaları gerekir.

ikizler burcu kadini ve oglak erkegi uyumu4

İkizler evi şiir yazan, kitap okuyan, müzik, resim gibi sanatlarla ilgilenen bir erkeğe gizliden gizliye izlemeye duyar. Oğlak burcu erkekleri ise iyi giyimli, anaç kadınlardan hoşlanır.

Karşı tarafı hassas olduğu yerde her iki taraf da bir tavır sergilemelidir. Oğlak eleştirilmekten hoşlanmaz. Bir İkizler kadını her zaman sevecen ve nazik olmalıdır.

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Oğlak burcu bir adam sevdiğinde, iyice sever. Ancak, sevgisini ifade etmeye her zaman istekli ve açık değildir. İkizler kadını ise romantizmi sever ve ilişkilerinde enerji ve yenilik arar. Oğlak burcu erkeklerinin sakin kişilikleri bazen kendilerini sıkıcı ve monoton hissetmelerine neden olabilir.

Yaşam tarzları ve sevgiyi ifade etme biçimleri taban tabana zıt olsa da ortak noktaları sanattır. Oğlak erkeği “seni seviyorum” demese de okuduğu ya da yazdığı bir şiirle İkizler kadınının içini rahatlatır. İkizler kadını bazı durumlarda çok kıskanç olabilir. Oğlak burcu erkekleri o kadar kıskançtır ki, kimi zaman ikizler burcu kadınını annesinden bile kıskanabilir.

ikizler burcu kadini ve oglak erkegi uyumu3

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Yatakta birlikte yakaladıkları uyum, yolculuktan daha da heyecanlı hale getirir. Verenlere cömertlikleri coşkuları da artar. İkizler ve Oğlak burcunun yüksek cilt uyumu, kucaklaşmalarını kolaylaştırır.

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

En yakın erkekle evlenmeye en istekli burçlar Akrep ve Oğlak’tır. Oğlaklar güvenli yapıya sahiptir. Bu nedenle doğru zaman ve koşullardan davranışlarını bekler. İkizler kadınları da çok çekingendir. İki burç evlenirse kazalardan uzak, huzurlu bir aileleri olur.

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Doğası gereği gizemli ve öngörülemez olan Oğlak burcu erkekleri, hayatlarına yeni gelen birini kolay kolay kabul etmezler. Şüphecilik onu uzak tutar. Hayatında birkaç kişiyle arkadaş olması ona yeter. İkizler kadınları ise yeni insanlarla tanışmak için can atarlar.. Başkalarına kolayca güvenir ve çoğu zaman bu kişilik özelliğinden mustariptir.

ikizler burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

İki kişi arkadaşsa paylaşımları genellikle edebiyat ve sinema gibi sanat hakları olur. Oğlak burcu erkekleri gizemli olmaları için arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi neredeyse imkansızdır. İki burcun anlaşma şansı çok yüksektir. Yeter ki ilişkinin başında ilişkilere karşı dürüst olsunlar ve sonuçları netleştirsinler.

İkizler Burcu Kadın ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Oğlak erkekleri bir ilişkide şefkat ve barış beklerken, İkizler kadınları coşku ve sadakat bekler. Oğlakların iletişim konusunda belirli bir ağırlığı vardır. Günlük, işiyle uğraşırken aranmaktan veya kendisine mesaj göndermekten hoşlanmaz. Bir İkizler insana saygı buna duyarsa sağlıklı bir iletişim kurar. İkizler kadınının doğumundaki etkileri zaman zaman kuralları neden olabilir. Bazı şeylerin bir şahsın dışa dönüklüğüne yönelikken diğerinin içe dönük olması, ilgililerin varlıklarına ve büyüsünü kaybetmesine neden olabilir.

İkizler Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu