Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Bir aslan erkeği ve bir İkizler kadını her zaman ilginç ve eğlenceli bir kombinasyon sağlar. Aslan erkeği ateş elementi, İkizler kadını ise hava elementidir. Aslan burcu erkekleri genellikle liderlik özellikleri ile ön plana çıkarlar. Her zaman kendi iradesine sahip olmayı önemser.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

İkizler kadını ise zarif, oyuncu ve oyuncu bir kişiliğe sahiptir. İkizler kadını bazen Aslan erkeğinin liderlik özelliklerinden rahatsız olabilir. Ancak bu iki işaret birbirlerinin sorunlarını iyi dinlerse, muhtemelen uyumlu olacaklardır.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

ikizler burcu kadini ve aslan erkegi uyumu5 768x512 1

Genel olarak, bu çift birbirleri için çok uygun ve geçinmek için çok çalışacaklar. Onlar için uyum ve mutluluğa ulaşmak çok yüksektir. Bu iki ilginç işaretin kombinasyonu da aktif olabilir. Ancak, her ilişkide olduğu gibi, çaba gerektirirler. Dostça sohbet ederek bazı sorunların üstesinden gelebilirler. Ortak bir zemin bularak sevgi dolu zaman geçirebilirler.

Uyumları yüksek olan ikizler burcu kadını ve aslan erkeği burcunun çabalamadan ilişkilerinin düzgün gitmemesinin sebebi, ikizlerin dengesizliği ve aslan burcunun da egosu diyebiliriz. İkizler burcunun saati saatine uymazken, aslan burcunun da egosu buna izin vermemektedir.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

ikizler burcu kadini ve aslan erkegi uyumu1 768x512 1

Aslan erkeği, normal hayatta olduğu gibi cinsel liderliği kendi ellerine almak ister. İkizler kadınları bunu ara sıra kabullenir ve cinsel açıdan birbirlerinin arzularını iyi anlarlar. Her ikisi de seksten zevk alır ve ciltle çok uyumludur. Bu iki burç yatakta çok uyumludur ve yatakta birbirlerini mutlu etmeyi bilirler.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Aslan erkeği liderlik özelliklerine sahip olsa da ailesini çok sever ve iyi bir baba olur. İkizler kadını aynı zamanda çocukları için her şeyi yapabilecek bir anne olacaktır. Bu nedenle, bu evlilikler oldukça uyumludur ve evlilikten beklentiler benzerdir. Aslan erkeği, ailesini dış dünyadan korumaya çalışır. Aslan erkeğinin hakimiyeti, liderliği ve kendine güvenen tavrı, İkizler kadınının aşk ilgisini de artıracaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

ikizler burcu kadini ve aslan erkegi uyumu2 768x510 1

Bu iki burç arasındaki dostluk uyumu da çok güçlüdür, birbirlerine tüm sorunlarını anlatıp çözüm bulabilirler ve birlikte olduklarında birbirlerini kırmamaya da çok dikkat ederler. İkizler Burcu ve Aslan Erkeği arkadaşlık uyumu güçlü olduğu için bu iki burcun, sevgili anlamında da uyuşmaları ihtimali yüksektir. Birbirlerini dostça anlayan insanların genelde aşk anlamında da yüksek enerjili ilişki yaşadıkları aşikardır.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İkizler kadını sosyaldir ve Aslan erkeği belli durumlarda bu sosyal davranışını kıskanabilir. Bir İkizler kadını ve bir Aslan erkeği bu konuda anlaşmakta zorlanacaklardır. Çünkü İkizler arkadaşlarıyla takılmak istediğinde Aslan durumdan rahatsız olabilir ve ortamda başka erkekleri istemez. Aslan erkeği bu tavırlarına bir son verebilirse anlaşabilirler ve iki burcun birbirini anlaması gerekir.

Aslan erkeği sinir bozucu kıskançlığını dizginlemeli ve İkizler kadını erkeği yatıştırmalı ve Aslan erkeğe güven ve sadakat vermelidir. Dolayısıyla aralarında bir sorun olmaz. Aslan erkeğinin coşkusu ve liderlik özellikleri İkizler kadınını etkilemeye yeterlidir.

İkizler Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu