Film & Dizi Önerisi

İki İyi Çocuk Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
İki İyi Çocuk Film Konusu ve Oyuncuları..! İki İyi Çocuk filmi, 24 Ağustos 2018 günü film severler ile buluşmuş olan dram ve komedi temalı bir sinema filmdir. Başrolde Sarp Levendoğlu, Kazım Karakadıoğlu ve Sevcan Yaşar birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden İki İyi Çocuk filmi hakkında bilgileri verelim. İşte İki İyi Çocuk film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

İki İyi Çocuk
Orijinal İsmi:
İki İyi Çocuk
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2018
ilk vizyon tarihi: 24 Ağustos 2018
Yaş Sınırı: 
Süre: –
Yönetmeni: Mehmet Demir Yılmaz
Senarist: Mehmet Demir Yılmaz, Sertaç Yaşar
Yapımcı: Murat Doğu Yılmaz
Yapım Şirketi: Koz Film
Başrol Oyuncuları: Sarp Levendoğlu, Kazım Karakadıoğlu, Sevcan Yaşar
Türü: Dram, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

İki İyi Çocuk Film Konusu 

İki İyi Çocuk filmi, zihinsel engelli bir gençle özel bir bağ kuran bir polisin hikayesini konu alıyor. Ercan zihinsel engelli bir gençtir. Çocukken babasını trafik kazasında kaybeden Ercan, annesiyle birlikte Antakya’ya kaçmıştır. Bu genç adam, acılarla dolu bir dünyada hayallerine tutunarak mutluluğu bulur.

Kendini hayal dünyasında başarılı bir polis olarak gören Ercan, tüm şehrin kendisine saygı duyduğuna ve herkes tarafından sevildiğine inanır. Bu rüya onu şehre atanan yeni müdür Serdar ile çok özel bir bağ kurmaya götürür. Serdar, Ercan’ı tamamen destekler ve onu kardeşi olarak görür. Ancak Ercan’ın bir kaçakçılık planına karışmasıyla işler karışır. Serdar, Ercan’ı tehlikeden kurtarmaya çalışırken, kalbini çalan Defne’nin peşine düşer.

Filmin senaryosunu Mehmet Demir Yılmaz ve Sertaç Yaş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Mehmet Demir Yılmaz oturuyor. Oyuncu  kadrosunda ise Başrollerini Sarp Levendoğlu, Kazım Karakadıoğlu, Sevcan Yaşar, Mehmet Ulusoy ve Devrim Özder Akın gibi isimler yer alıyor.

Filmin hikayesi sizi biraz etkileyebilir. Komedi ve dram temalı olması sebebi ile iki farklı duyguyu bu tek filmde yaşayabilirsiniz. Oyuncu kadrosunda da yukarıda da bahsettiğimiz gibi tanıdık isimler yer alıyor. Aşağıdan diğer tüm oyuncu kadrosuna ulaşabilirsiniz. Fragmanını da aşağıda yer alan videolar başlığı altından izleyebilirsiniz.

Filmi izledikten sonra eleştirir ve yorumlarınızı bize aşağıda yer alan yorumlar kısmından ileterek, hem bizim hem de filmi izlemek isteyen diğer kişilerin bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

İki İyi Çocuk Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

İki İyi Çocuk filmi, 24 Ağustos 2018 günü film severler ile buluştu.

İki İyi Çocuk

Oyuncu Kadrosu

İki İyi Çocuk filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Sarp Levendoğlu
 • Kazım Karakadıoğlu
 • Sevcan Yaşar
 • Mehmet Ulusoy
 • Devrim Özder Akın
 • Bülent Yıldıran
  Hamdi Alkan
 • Günay Karacaoğlu
 • Mehmet Ulusoy
 • Hakan Güven
 • Şeyda Terzioğlu
 • Mesut Kurt

İki İyi Çocuk

İki İyi Çocuk Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Pzt3_bb5nk0

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu