Girişimcilik ve İşletmeİnternet ve WebKişisel Finans

İçerik Yazarlığı Yapabileceğiniz Site Önerileri

Evde oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz siteler

instagram takipçi hilesi

İçerik yazarlığı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli adımlar: Özgünlük, SEO bilgisi ve güçlü bir kalemdir. Eğer siz de başta bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki site önerilerine göz atabilirsiniz. İşte içerik yazarlığı yapabileceğiniz site önerileri:

1- İçerik Bulutu

icerik yazarligi

İçerik yazarlığı son yılların en popüler mesleklerinden bir tanesi haline gelmiştir. Kulağa oldukça kolay gibi görünen mesleğin birçok ince detayı vardır. Fakat içerik yazarlığı yapabileceğiniz siteler de hayli fazladır. Yetenekleriniz doğrultusunda hem kazanacağınız para hem de  tecrübeniz artacaktır.

İçerik bulutu, yazarlık yapabileceğiniz en güvenilir sitelerden biridir. Aylık 100 tl kazandığınız takdirde ödemeleriniz düzenli olarak hesabınıza yatar. Sistem tarafından size atanan yazılar, tecrübeleriniz doğrultusunda değişiklik gösterir. Tabi ki uzmanlık dereceniz de zamanla artış gösterir. Fakat, editörlerin beklediği kadar başarılı yazılar yazamazsanız bir süre sonra yayıncı sizin yazarlığınızı beğenmeyerek sistemden uzaklaştırılırsınız.

2- İçerikmatik

icerik yazarlığı öne çıkan

İçerikmatik 100 tl kazandığınız takdirde hesabınıza paranızı yatırır. Birçok kategoriden içerikler yazarak, editör denetiminden geçersiniz. Gelen konular içinden beğenilerinize ve yetenekleriniz en uygun olan yazıyı seçerek para kazanabilirsiniz. Yazı yazma işinin basit gibi göründüğü bu sitede çalışan kişiler uzman editörlerdir. Bu nedenle yazarlardan beklenen yazıların da kriterlere uygun olması gerekir. Ayrıca yazım ve noktalama işaretlerine dikkat etmeniz bu alanda ilerlemeniz için çok önemlidir.

3- İçerik Yazarlığı Yapabileceğiniz Site Önerileri: İçerik.com

İçerik.com 200 tl kazanan yazarların parasını hesaba yatırır. Gelen yazılar oldukça çeşitlidir ve puanlama sistemi vardır. Tecrübe kazandıkça ve kaliteli yazılar ürettikçe uzmanlık dereceniz artış gösterir. içerik.com’da yazdığınız yazılar editörün yanı sıra yayıncı tarafından da beğenilmelidir. Aksi takdirde yazınızı düzenlemeniz gerekir. Eğer editörün yapmanızı istediği şeyleri uygulamazsanız yazınız reddedilir.

4- İçerik Evreni

icerik yazarlığı 2

İçerik evreni 90 tl kazandığınız takdirde hesabınıza paranızı yatırır. Gelen konular oldukça çeşitlidir. Yazmak istediğiniz konuyu kendiniz seçersiniz.  Eğer yazdığınız yazılar beğenilirse yazınız onaylanır, fakat hatalarınız varsa düzenlemeniz istenir. Ayrıca tüm bu yazarlık sürecinde unutmamanız gereken en önemli detay: Editörlerin size yönelttiği sözlerin eleştiri değil de öğrenim sürecinde faydalı olarak sözler olarak algılamanızdır.

5- İçerik Yazarlığı Yapabileceğiniz Site Önerileri: MaksatBilgi

İçerik yazarlığı yapabileceğiniz site önerileri

Maksat bilgi, yazarlık sürecinde eğlenerek para kazanmanızı sağlar. Maksatbilgi’de yazar olmanın 2 yolu vardır. İsterseniz dışarıdan, isterseniz de kadroya dahil olarak çalışabilirsiniz. Dışarıdan yazarlık yapacaksanız yazılarınızı göndererek uygun bulunduğu takdirde banka hesabınıza para aktarılır.

Kadroya dahil olarak yazarlık yaptığınız takdirde ise başlangıçta günde 2 adet yazı yazarak, aylık 50 tl barajına geldiğinizde para kazanırsınız. Yazmak istediğiniz yazıları ise kendiniz belirleyerek, güvenle para kazanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=KAJjyfy5J7E

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu