Yerli Kadın Ünlüler

Helin Rojda İlaldı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Helin Rojda İlaldı
Tam adı: Helin Rojda İlaldı
Doğum tarihi:…
Doğum yeri:…
Boyu:…
Burcu:…
Ailesi: Celal İlaldı (babası), Arda İlaldı (abisi)
Eşi: Ayberk Gürbüz
Çocuk (ları):…
Mesleği: Avukat
Aktif Yılları:…
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Helin Rojda İlaldı son dönemlerde sosyal medyada paylaştığı videolarla gündeme geliyor. Ünlü isim hakkında merak edilenleri sizler için bu yazımızda bir araya getirdik.

Helin Rojda İlaldı Hayatı

Helin Rojda İlaldı hakkında henüz fazla bilgi bulunmuyor. Ünlü ismin doğum tarihi, doğum yeri, boyu ya da burcu henüz bilinmiyor. Ancak babasının ünlü iş adamı Cengiz İlaldı olduğu bilinmekte. Babası Türkiye2nin bilindik şirketlerinden olan Harput Şirketleri’nin Onursal Başkanı olarak görev yapmakta.

Medyatik isim ise avukatlık mesleğini icra ediyor. Öte yandan son dönemlerde ismi medyada sıklıkla geçen ünlü ismin abisinin HDP İstanbul 3. Milletvekili adayı olan Arda İlaldı olduğu bilinmekte.

İlginizi çekebilir: Rojda Demirer Kimdir?

Diğer bir yandan medyatik ismin evli olduğu bilinmekte. Eşi UGC Civata San ve TİC A.Ş. şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gürbüz’ün oğlu Arda Gürbüz. Çift 2023 yılının Ağustos ayında oldukça görkemli bir nikah töreniyle dünya evine girdi.

Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı. Diğer bir yandan çiftin düğününe çok sayıda iş adamı ve siyasetçi de katılım gösterdi.

Medyatik ismin gündem olması ise Instagram hesabında paylaştığı pazar kahvaltısı videosuyla gerçekleşti. Ailesi ve eşiyle birlikte gerçekleştirdiği pazar kahvaltısı pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından linçlendi. Linçeler sonrasında ünlü isim sosyal medyada Kürt ve Elazığlı oldukları için ayrımcılığa maruz kaldıklarına dair açıklamalarda bulundu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu