Yerli Kadın Ünlüler

Hazal Erişkin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

hazal eriskin fotograflari 2022 7
Tam adı: Gözde Hazal Erişkin
Doğum tarihi: 
Doğum yeri: 
Boyu: 1,73 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2011’den Günümüze
imdb-logo
youtube-chanel

Hakkında

Hazal Erişkin kimdir? Hazal Erişkin, bir dönem ünlü dizi Afili Aşk‘ta oynayan ünlü oyuncudur. Oyuncu, köpek saldırısına uğrayarak uzun süre gündeme oturmuştu. Şimdi ise yaşanan olayın üzerinden 2 yıl geçmiştir ve oyuncu köpeğin sahibine dava açmıştır.

Ünlü oyuncu hakkında araştırma yapıldığında doğum bilgilerine erişilemedi. Hayatı hakkında detaylı bilgilerin bulunmamasının yaşadığı trajik durum kaynaklı olabileceği düşünülüyor.

Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayıl ve İlker Bilgi tarafından aldı. Sonrasında Ayşe Direkoğlu tarafından audition eğitimi aldı. Kendini geliştirme sürecine aralıksız devam etti. İlk olarak 2011 yılında O Ses Türkiye isimli yarışma programına katıldı. Programda “Düşünme Hiç” isimli şarkıyı seslendirdi.

O Ses Türkiye yarışmasında jüriyi sesiyle büyüledi. Kendisine dönen sanatçılar arasından seçim yaparak Ebru Gündeş’in takımına katılmayı tercih etti.

Dizi konusunda kariyerine ise “Afili Aşk” ile başladı. 1 sezon süren Afili Aşk dizisinde üstün oyunculuğu ile kendine hayran bıraktı. Oyunculuk yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de görenlerin beğendiği Erişkin, ardından “Yasak Elma” dizisinde rol aldı.

Onun hayatını etkileyen olaylar arasında 2020 yılında yaşadığı talihsiz olay yer alır. 2020 yılında bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Bu partide golden cinsi bir köpek kendisine saldırdı. Köpeğin saldırısının ardından ciddi bir şekilde yaralandı. 32 dikiş atılmıştır.

Ancak olay meydana geldikten sonra köpeğin sahibi mesuliyet kabul etmemiştir. Yaşanan durum sonucunda Hazal Erişkin şikayetçi olduğunu belirtmiştir.

Yüzüne 32 dikiş atılmış olmasına karşın, kısa sürede iyileştiğini ve oyunculuk kariyerini olumsuz yönde etkileyecek bir durumla karşılaşmadığını söylemiştir. Ancak yüzündeki izlerin kalıcılığı konusunda bir fikri olmadığını da açıklamıştır.

Oyuncu, köpeğin uyutulması gibi cezai bir amacı olmadığını belirterek, çok büyük korku yaşadığını haber programlarında anlatmıştır. Köpek, bir anda saldırmıştır. Bunun üzerine ünlü oyuncu çığlık atarak yardım istemiştir. Hastanede 4 gün boyunca yüzünü göstermemişlerdir. Bu sürecin de kendisi için zor olduğunu söylemiştir.

Köpeğin sahibi, bu süre zarfında sorumluluk kabul etmediği gibi şehir dışında olduğunu belirterek, hastaneye ziyarete dahi gelmemiştir

Hazal hakkında birçok konunun neticesi bilinememektedir. Daha önceleri kullandığı sosyal medya hesapları olsa da, şimdi hiçbir bilgiye erişilememiştir.

Son olarak 25 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek olan “Her Şey Dahil” isimli komedi filminde rol alacağı haberi duyulmuştur. Her Şey Dahil filminin başrollerinde Gürgen Öz ile Gonca Vuslateri‘nin oynayacağını da belirtelim.

Videoları

Fotoğrafları

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu