Yerli Kadın Ünlüler

Hande Karacasu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Hande Karacasu
Tam adı:
Hande Karacasu
Doğum tarihi: Belli değil
Doğum yeri: Belli değil
Boyu: 1,6 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Gökhan Doğan (2015)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Spiker, Siyasal İletişimci
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Hande Karacasu Kimdir? Hande Karacasu, spiker ve siyasal iletişimcidir.

Hande Karacasu, son günlerde oldukça gündemde olan bir isimdir. Doğum tarihi, doğum yeri ve ailesi hakkında çok fazla bir bilgi yer almıyor. Sadece spiker ve siyasal iletişimci olduğuna dair bilgiler var.

Karacasu’nun gündeme gelmesi ise bir kısa film ile oldu. Sosyal medyada yayınlanan ve yayınlandıktan sonra büyük ses getiren “Sessiz İstila” isimli kısa film videosu tepki almıştı. Filmin konusu mülteciler ile ilgiliydi. Filmde kontrolsüz göçün sonuçlarının işlendiği söylendi.

Film yayınlandıktan bir süre sonra emniyet harekete geçti ve Karacasu hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Sakarya’da olan Karacasu gözaltına alındı. Göçmenler ile ilgili provokatör paylaşımlar yaptığı tespit edilen H.D. adlı kişide İstanbul’da gözaltına alındı.

Olaylar medya aracılığı ile ortaya çıktıktan sonra Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bir açıklama yaptı ve kısa filmi kendisinin yaptırdığını, masrafların kendisi tarafından karşılandığını hatta senaryoyu okuyup kendisini onayladığını da dile getirdi.

Filmde kontrolsüz göçün sonuçlarının işlendiğini belirten Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelilerin “halk” değil, “misafir” olduklarını ve kin ya da düşmanlık amacının olmadığını dile getirdi.

Gökhan Doğan ile 2015 senesinde dünya evine girdiği bilinen Karacasu da emniyette tamamlanan işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

“Sessiz İstila” filmine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu