Güneş Enerji Sistemleriyle Tasarruf İmkanı

instagram takipçi hilesi

Enerji şirketlerinden olan Gelişim Solar güneş enerji sistemleri ile tasarruf imkanı sunuyor. Kişilerin kendi enerjilerini güneşten yararlanarak üretmelerine ve bu sayede fatura tasarrufu yapmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca bu sistemler yenilenebilir olduğu için tükenme sorunu yaşanmıyor. Zararlı gaz üretmediği için kişilerin temiz bir çevrede yaşamalarına ve elektrik üretmelerine yardımcı oluyor.

gunes enerjisi soalr

Enerji Sektörü İçin Sunulan Hizmetler

4 yılı aşkın süredir enerji sektöründe bulunan firma yenilebilir enerji çözümleri sayesinde sektörün gelişimine ve sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor.

Konya’da hizmet veren firmanın enerji sektörü için hizmetleri;

  • Güneş enerji santrali işletme
  • Tarımsal sulama sistemi kurulumu
  • Güneş enerji santral projesi hazırlama
  • Çatıya güneş enerji sistemi kurma
  • Zemine güneş enerji sistemi kurma
  • Güneş enerji paneli ve sistemleri bakımı
  • GES kurulum danışmanlığı
  • Güneş enerji sistemleri danışmanlıkları
  • Proje finansman danışmanlığı
  • Çağrı mektubu alma

İnsanların kendi elektriklerini üretmesine yarayan hizmetlerin tamamını gerekli altyapının hazırlanması üzerine veriyor. Kurulumun sonrasında ise kişilerin isteklerine bağlı olarak destek sağlıyor. Böylelikle yaşanabilecek aksiliklerin profesyonel şekilde çözülebilmesini sağlıyor.

Deneyimli Ekiple Güneş Enerji Sistemi Üretimi

Gelişim enerji firması deneyimli ekiple çalışmalar yapıyor. Böylelikle güneş paneli ve güneş enerji sistemlerinin kurulumun eksiksiz gerçekleşmesini sağlıyor. Ayrıca üretim aşamasında da deneyimli elemanlarla çalışarak üretimin aksamamasını sağlıyor. Verdikleri kaliteli ve doğru hizmetler sayesinde insanların geleceğe yatırım yapmalarına katkı sağlıyor.

GES İçin Ücretsiz Keşif Yapıyor

GES (güneş enerji santrali) kurmayı düşünen kişilerin taleplerini aldıktan sonra santralin kurulmasının düşünüldüğü yerde keşif yapıyor. Bu keşif ise ücretsiz olarak sunuluyor. Ücretsiz keşif sayesinde alanın uygunluğu, maliyet, yapılması gereken düzenlemeler ve planları belirliyor. Keşfin sonunda kişiler gerekli bilgileri vererek santralin kurulabilmesi için çalışmalara başlıyor.

Firmanın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin Keşif Formu doldurmaları gerekiyor. Formda yer alan adınız-soyadınız, telefon numaranız, eposta adresiniz, telefon numaranız, mesajınız ve hizmet seçimi bölümlerinin uygun şekilde doldurulması gerekiyor. Formun gönderilmesinin ardından firmanın personeli tarafından keşif yapılıyor. Keşif hizmeti GES dışında firmanın diğer hizmetleri için de veriliyor.

Güneş Enerji Sistemleri İçin İletişime Geçin

Güneş enerji sistemi edinmek isteyen kişiler iletişime geçerek sistemlerine kavuşma imkanı buluyorlar. İletişime geçildikten sonra enerji firmasının elemanları ücretsiz keşif veya diğer işlemleri yerine getiriyor.

Ayrıca bu aşamada santral veya sistemi kurdurmak isteyen kişilerin isteklerini dinliyor. Yapılan ikili görüşmeler sonunda planlama yaparak üretim ve kurulumun gerçekleşmesini sağlıyor. GES için firmayı seçen kişiler 0332 502 02 02 numarası üzerinden Konya şubesine ulaşıyorlar. Ayrıca iletişim formu doldurmak suretiyle de firmaya ulaşmak mümkün oluyor.

Güneş Enerji Sistemleri Maliyeti

Gelişmiş Enerji güneş enerji sistemlerinin maliyeti her müşteri için aynı olmuyor. Kurulacak sistemin özellikleri, kurulacak yerin hazırlanması, finansman desteği ve ek hizmetler göz önüne alınarak maliyet belirleniyor. Bunun için müşterilerin sistemi alma amaçları ve mekanın belirlenmesinin ardından planlama yapılarak net maliyetin bildirilmesi mümkün oluyor. Bunun dışında kalan hizmetlerin maliyeti ise hizmet çeşidine göre farklılık gösteriyor.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu