Evlerin Atmosferini Baştan Yaratan Duvar Kağıdı

instagram takipçi hilesi

Duvar kağıdı kullanılmasının amacı, uygulandığı duvarın kusurlarını örtmesi yanı sıra dekorasyon açısından estetik bir görünüm elde etmek. Uzun ömürlü, ekonomik ve en hızlı uygulanabilir dekoratif malzemelerden biri olan duvar kağıtları, uygulandığı yerin atmosferinde büyüleyici bir etki yaratır. Ev ve ofislerin her odasında kolaylıkla kullanılabilen ürünler, sınırsız ürün seçeneği sunar. Kullanıldığı duvara derinlik kazandıran ve oldukça keyifli bir görünüm sunan ürünler sayesinde mekanlarınızda yepyeni stiller oluşturabilirsiniz. Diğer eşyalarınız ile bütünlüğü sağlayabilmek için mobilya stilinize uygun tercihte bulunabilirsiniz.

Dekorasyonların tamamlayıcı parçası olan duvar kağıtları, kullanım açısından oldukça pratik. Günümüzde sıklıkla kullanılan üç çeşit duvar kağıdı bulunur. Kağıt, vinil ve tekstil seçeneklerin bulunan ürünler arasından herkes kendi ihtiyacına ve tarzına cevap verecek bir model bulabilir. Pek çok ev ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan duvar kağıdı çeşitleri rulo halinde bulunur. Bazı modeller kendinden yapışkanlı olduğundan oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapıştırılır.

Kendiliğinden yapıştırma özelliği bulunan modellerin askı işlemi sırasında avantajları da bulunur. Özel ekipmanları sayesinde kolay bir şekilde yapıştırmak mümkün olur. Yapışkanlı olmayan duvar kağıtlarının asma işlemi sırasında uygun bir yapıştırıcı kullanılır. Ürünler cinsine ve tarzına göre değişiklik gösterse de genellikle uzum ömürlü bir kullanım sunar.

Zarif ve Kaliteli Duvar Kağıdı Modelleri

duvar kagidi salon

Son teknoloji ile üretilen duvar kağıdı modelleri banyo, mutfak gibi ıslak alanlarda dahi kullanılabilir özellik taşır. Bu alanlarda döşeli olan fayanslar zamanla değiştirilmek istendiğinde kırılmak zorunda kalınabilir. Ancak fayans üstü gibi alanlarda kullanılabilen duvar kağıtları avantaj sağlar. Mutfak ve banyolarda kullanılabilen bu modeller sayesinde dekorasyon değişikliğine gitmek, oldukça kolay olur.

Ses yalıtımı özelliği bulunan duvar kağıdı çeşitleri apartman daireleri için daha uygun olur. Bordür duvar kağıdı modelleri genellikle iki renkli duvarlarda kullanılır. İki renk arasında geçiş yapılan noktalarda değerlendirilen bordürler, kullanıldıkları odaların dekorasyonuna küçük ama etkili dokunuşlarda bulunur. Bu modeller, tek renkli duvarlara hareket ve canlılık kazandırmak için de tercih edilir. Modeller arasında yer alan tavan duvar kağıdı çeşitleri, gökyüzü görüntüsü yanı sıra farklı motiflere sahip ürünlerde bulunur.

Tavan duvar kağıtları, evlerin genel atmosferine renk katar. İstenilen alanlara hareket kazandırmanın en etkili yollarından biri de 3D duvar kağıdı çeşitleri. Oldukça gerçekçi görüntülere sahip olan modeller, pek çok seçenekler sunar. Üç boyutlu desenlerle zenginleştirilen modeller arasında manzaralı, taş desen gibi daha birçok seçenekler bulunur. İş yeri ve ofis alanlarında hedefe yönelik bir ortam oluşturmaya katkıda bulunan ürünler, yatak odası, oturma odası ya da genel kullanımlı alanlarda sakin görüntüler sağlar. 3D kağıtlar, kullanıldıkları ortamda illüzyon yaratmasının dışında alanların çok daha ferah ve geniş görünmesini de olanaklı kılar.

Mekanlara Şıklık Kazandıran Duvar Kağıdı Seçimi

duvar kagidi fiyatlari
HyperFocal: 0

Duvara yapıştırma işlemi bittiği anda kullanıma hazır hale gelen ürünler, çok zarif detaylar sunar. Salon dekorasyonunuz klasik bir tarzda ise, barok desen esintileri taşıyan duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Birbirinden gösterişli modeller arasından özel seçimler yaparak göz alıcı duvarlar elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda daha spor ve modern çizgilerden yararlandıysanız dekoratif duvar kağıtlarını değerlendirebilirsiniz. Modeller arasında düz renkli, geometrik şekilli, dokulu yapıya sahip olan, eskitme formlar, tuğla desenler, çiçekli, palmiyeli, pembe kar tanesi, gitar desenli ve daha birçok desenler bulunur.

Evini country dekorasyon biçimi ile dekore etmiş olanlar, çiçek desenli bir model seçebilir. Ancak evlerinde dinamik, genç ve cool bir görünüm elde etmek isteyenler iki zıt renkten oluşan çizgili modelleri değerlendirebilir. Odalarında kasaba havası görünümü yaratmak isteyenler ise tuğla ve taş desenli modeller, dağ evi formuna en uygun seçenekler arasında. Her renk ve dokuda temin edilebilen modeller arasında yer alan yeni nesil duvar kâğıdı çeşitleri arasında boyutlu ve kabartmalı tasarımlarda bulunur. Her bir model sayesinde evinizi çok daha güzel ve estetik hale getirirsiniz.

Yaşam Alanlarına Farklı Hava Kazandıran Duvar Kağıtları

Yaşam alanlarına ferahlık, temiz bir görünüm ve zenginlik kazandıran duvar kağıdı fiyatları; ürünlerin ölçülerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Kullanım bakımından oldukça pratik ve işlevsel olan kağıtların duvara monte edilmesi oldukça kolay. Duvar kağıdına ilgisi olanlar tarafından ustalık gerektirmeden kolaylıkla monte edilebilir. Geniş bir fiyat skalası bulunan modeller arasında farklı bütçeye ve her beğeniye uygun seçenekleri Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Siz de evinizin dekorasyonunu ve havasını değiştirmek istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilir ve Koçtaş fırsatı ile aradığınız güzel, şık ürünlere kavuşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu