Yerli Kadın Ünlüler

Günay Musayeva

Günay Musayeva Kimdir?

instagram takipçi hilesi

günay musayeva 1
Tam adı: Günay Musayeva
Doğum tarihi: 7 Şubat 1986
Doğum yeri: Düz Cırdaxan, Azerbaycan
Burcu: Kova
Boyu: 1.69 m
Ailesi: 
Eşi: Tolga Karel (2011 – 2015)
Çocuk (ları): Cihangir Can Karel
Mesleği: Model, Oyuncu
Aktif Yılları: 2010 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Günay Musayeva Kimdir? Günay Musayeva, 7 Şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya gözlerini açmıştır. Azerbaycan Bakü Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nü birinci olarak tamamlamış ve mezun olmuştur. Daha sonra aynı bölümde master yapmıştır. 2010 yılında düzenlenen Best Model Azerbaycan yarışmasında birinci, 2010 senesinde organize edilen Best Model of the World güzellik yarışmasında ise ikinci olmuştur.

Sinema filmlerinde ve pek çok reklam filmlerinde rol almıştır. Ezel adlı dizide de kamera karşısına geçmiştir. Musayeva, 29 Ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel ile yıldırım nikahı ile İzmit Kocaeli’de dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden 18 Nisan 2012 tarihinde Cihangir Can adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Evlilikleri ise 15 Eylül 2015 tarihinde sonlanmıştır.

Eski hayat arkadaşı Tolga Karel, Günay Musayeva ve oğlu Cihangir Can Karel için yeni yıl hediyesi olarak dünyamızın uydusu olan aydan 4 dönümü 159 olmak üzere 8 dönüm arsa satın almıştır. Tolga Karel 8 dönüm arsa için toplam da 318 ₺ ücret ödemiştir. Amerikalı avukatı Dennis Hope arsayı Tolga Karel adına tescil ettirmiştir.

Musayeva, 19 Nisan 2013 tarihinde “Tiyatro Yok Ki” isimli tiyatro grubunda oynanan Aşk-ı Mecnun isimli oyunda erkek bir karaktere hayat vermiştir. 2013 yılının Nisan ayında başlayan ve Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan “Ben Burdan Atlarım” isimli yarışma programında yer almıştır. Yarışmanın yapımcılığını Med Yapım yapmıştır.

İlk bölümü 12 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan yarışmada Günay Musayeva, Bayhan Gürhan, Atilla Taş, Asena Onur Çakmak, Gökhan Taşkın, Neslihan Önder, Leyla Bilginel, Sema Çelebi, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Semih Yuvakuran, Serkan Tanırgan, Sema Yankı, Şener Üşümezsoy, Tuğba Özay, Timur Kunt, Verda Penso ve Tony Hill yer almıştır. Yarışmanın birincisi Önder Bekensir olmuştur.

Musayeva, bir süre Taha Tatlıcı ile aşk yaşamıştır. Çift oturdukları rezidansta çok fazla ses yaptıkları için komşuları tarafından polise şikayet edilmişlerdir. Daha sonra çift davalık olmuştur. Çıkan haberlere göre çift Beşiktaş‘ta kavga etmişlerdir. Musayeva‘nın Taha Tatlıcı’ya bıçakla saldırdığı iddaa edilmişti. Olaydan sonra bir süre daha birliktelik yaşayan çift 1 Ekim 2019 gecesi tekrar ses yaptıkları gerekçesi ile karakolluk olmuşlardır.

Günay Musayeva Rol Aldığı Film ve Diziler

  1. 2014 – Kod Adı K. O. Z. (Mit Ajanı Zeynep Karakteri) (Film)
  2. 2014 – Beyaz Karanfil (Dizi)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Ue573P1xCg4

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu