İş & Finans

Google Drive İşletmeniz İçin En İyi Depolama Alanı

instagram takipçi hilesi

İşletme sahipleri için bulunmayacak bir fırsat ile karşınızdayız. Sizlere birçok avantajı olan Google Drive ile tanışabilirsiniz. Google Workspace’nin önemli bir parçası olan Google Drive uygulaması sizlere hem ortak çalışma alanı hem de esnek depolama alanı sunmaktadır. Bu eşsiz uygulamanın bulut depolama alanı özelliği sayesinde yeni bir belgeye alan yaratmak için hiçbir belgenizden vazgeçmenize gerek kalmayacak. Dilerseniz şimdi Google Drive nedir ve nasıl kullanılır birlikte inceleyelim.

google drive

Google Drive Hakkında Merak Edilenler

Google Workspace’nin diğer uygulamaları gibi Google Drive uygulamasının da saymakla bitmeyecek avantajları vardır. Sizlere içeriğimizin bu kısmında Google Drive nedir ve hakkında merak ettiğiniz tüm detayları paylaşacağız. Google Workspace’nin diğer uygulamaları için ise HTekin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm uygulamaların detayını web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz eğitimini alarak çok daha profesyonel bir kullanım elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Google Drive uygulamasına nasıl giriş yapabilirsiniz birlikte inceleyelim.

Google Drive Nasıl Giriş Yapılır?

Google drive uygulamasına iki şekilde giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden dilerseniz de telefon ya da tabletlerinizden giriş yapabilirsiniz. Yani dilediğiniz her alanda Google Drive uygulamasına erişebilirsiniz. Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan internet ağının olduğu her alanda dosyalarınıza erişerek düzenleme işlemi yapabilir veya ortak çalışmalarınıza katılabilirsiniz. Google Drive giriş bilgilerinin detayı için içeriğimizin devamını inceleyerek merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz. Şimdi sizinle birlikte web üzerinden nasıl indirip giriş yapacağınızı inceleyelim.

Google Drive Web Üzerinden Nasıl Kullanılır?

Kullandığınız bilgisayarı aktif hale getirmenizin ardından kullanmış olduğunuz web tarayıcısını açın. Arama motoruna “drive.google.com” yazın ve aratın. Ardından önünüze gelen sayfadaki adımları takip ederek indirme işlemini gerçekleştirin. Uygulamayı indirmenizin ardından Google Drive giriş için uygulamayı açın ve Gmail adresinizi yazarak hesap oluşturun. Sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamayı ihmal etmemelisiniz. Şimdi dilerseniz birlikte mobil ve tabletleriniz ile nasıl kullanabilirsiniz onu inceleyelim.

Google Drive Mobil Veya Tablet Üzerinden Nasıl Kullanılır?

Kullanmış olduğunuz telefon ya da tabletinizin sürümü her ne olursa olsun Google Drive uygulamasını sorunsuz bir şekilde indirerek kurulumunu sağlayabilirsiniz. İOS sürümlü cihazınızdan App Store uygulamasına Android sürümlü cihazınızdan Google Play Store uygulamasına giriş yaparak arama çubuğuna Google Drive yazarak indirme işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır. Ardından uygulamaya girerek Gmail adresinizi yazarak hesap oluşturabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz ve hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Google Drive Uygulaması İle Yapılabilecekler

Avantajlarının birden çok olduğu Google Drive uygulamasının en beğenilen özelliklerinden bir tanesi esnek depolama alanı olmaktadır. Artık yeni dosya oluşturmak için eski dosyalarınızı silmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik ortak çalışma alanı özelliği sayesinde internet ağının olduğu her yerden ortak çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Google Drive giriş yapmanızın ardından avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ekibiniz ile dosya üzerinde eş zamanlı çalışmalar düzenleyebilirsiniz. Bulunduğunuz her alanda ortak çalışma yapabilirsiniz. Dilerseniz detaylı anlatımımızı birlikte inceleyebiliriz.

Ekibinizle Eş Zamanlı Çalışmalar

Google Drive giriş yapmanızın ardından kurmuş olduğunuz ekiple eş zamanlı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Dökümanlar,E-Tablolar ve Slyatlarınızı birlikte ortak çakışma sayesinde hazırlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz Her Alanda Ortak Çalışma

Tek yapmanız gereken Google Drive giriş yapmak olacaktır. Sonrasında internet bağlantınızın olduğu her alanda kolaylıkla Google Drive ulaşarak ortak çalışmalarınızı yürüyebilirsiniz. Üstelik paylaşılan dosyalarda beğenmediğiniz alanları düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu