Yerli Erkek Ünlüler

Gökmen Çiçek Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Gökmen Çiçek
Tam adı: 
Gökmen Çiçek
Doğum tarihi: ??. ??. 1978
Doğum yeri: Gebze, Kocaeli, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Bürokrat, Vali
Aktif Yılları: 2000’li senelerden bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Gökmen Çiçek Kimdir? Gökmen Çiçek, bürokrat ve validir.

Gökmen Çiçek, 1978 senesinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dünyaya gözlerini açtı.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Gebze’de bitirdikten sonra üniversite eğitimini 2001 senesinde Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü‘nde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı‘nda bitirdi.

2004 senesinde İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavında başarılı olmuş ve Trabzon’un Düzköy ilçesi ile İzmir’in Beydağ İlçesinde Kaymakam Vekilliği yapmıştır. 2005 ve 2006 seneleri arasında İçişleri Bakanlığı vasıtası ile eğitim için İngiltere’de yer alan Sheffield Üniversitesi dil eğitimi ve İngiltere İdari sistemi üzerine çalışmalar yaptı.

2007 senesinde Sivas’ın Akıncılar ilçesinde görev yaptıktan sonra, Erzincan’ın Kemah ve Rize’nin Güneysu ilçesinde kaymakamlık yaptı. 2014 senesinde Türkiye İdareciler Derneği tarafından Yılın Üst Düzey Yöneticisi seçilen Çiçek, İçişleri Bakanlığı’nda çeşitli başkanlıklarda şube müdürü, daire başkanı ve genel müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

Gökmen Çiçek, 26 Aralık 2018 günü Personel Genel Müdürü olarak atanmış olup, 18 Haziran 2020 tarihinden itibaren Afyonkarahisar Valisi olarak görev yapmaya başladı. 9 Haziran 2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bu göreve getirildi.

İyi derecede İngilizce bilen ve iki çocuk babası olan Çiçek, 12 Mayıs 2022 günü Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı valiler kararnamesi ile Kayseri valiliğine atandı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=jehQpK5PI0M

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu