Yerli Kadın Ünlüler

Gizem Acar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Gizem Acar Kimdir 10

Tam adı: Gizem Acar
Doğum tarihi: 1995
Doğum yeri:  Balıkesir / Türkiye
Boyu: 1,80 m
Ailesi: …
Eşi / Sevgilisi: Oktay Kaynarca (iddia)
Mesleği: Model ve Oyuncu
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Gizem Acar kimdir? Gizem Acar, model ve oyuncudur. Bazı reklam filmlerinde ve “Elimi bırakma” adlı dizide oyunculuk yaptı. Şimdilerde ise adı Oktay Kaynarca ile anılmaya başlayınca magazin gündeminde yer aldı.

Gizem Acar, 1995 Balıkesir doğumlu. Ailesi hakkında henüz geniş bilgiye sahip değiliz. Ancak diğer biyografi ve içeriklerimiz gibi güncellemeler ile geniş bilgiye sahip olacağız.

Eğitimini, Balıkesir Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olarak tamamladı. Oyunculuk kariyeri için ise oyunculuk eğitimini, Sadi Alışık Kültür Merkezinde almıştır.

Modelliğe başlayan Acar, oyunculuk deneyimine de başlamıştı. Reklam filmlerinde boy gösteren Acar, daha sonrasında “Elimi bırakma” adlı sevilen dizide ekran karşısına yeniden geçti.

2018 yılında ekranlara gelen “Elimi Bırakma” adlı dizide Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Burak Tamdoğan, Nihat Altınkaya, Seray Gözler gibi isimlerle rol aldı.

6 Ağustos 2020 tarihinde yani bugün ise Gizem Acar, Oktay Kaynarca ile olan tatilinden fotoğrafları ile oldukça konuşuldu. Sosyal medya hesabından, bu fotoğrafları silse de magazin gündeminde en çok konuşulan ve haklarında, ” Oktay Kaynarca ile Aşk Yaşıyor” başlıkları ile gündeme oturdu. İkiliden bir açıklama gelmedi. Bu yüzden bu şuan için bir iddia.

Gizem Acar, güzelliğiyle ve oyunculuk mesleği ile adından sıkça bahsettirecek isimlerden biri olma yolunda devam ediyor. Bizler de burada biyografisini güncelliyor olacağız. Şunu belirtmek isterim ki MaksatBilgi.com’da yer alan bütün biyografiler ve içerikler güncellenebilir. Ayrıca, biyografide yer alan isimler, haklarındaki bilgi güncelleme isteğinde bulunabilirler. Bunun için iletişim sayfamızdan bize ulaşarak, ilgili bilgi güncelllemesini bize iletmeleri rica ederiz. Hızlıca, biyografi güncellemeleri yapılacaktır.

Filmleri ve Dizileri

  • 2018- Elimi Bırakma

Videoları

Hakkında şuan için video yoktur.

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu