İlişki KonularıMaksatSpor

Gerçek Bir Fanatik Erkekle Sevgili Olmak

Futbol Fanatiği Bir Erkeği Anlamanın Yolları

instagram takipçi hilesi

Takım tutkusu, erkeklerin vazgeçilmezi, kadınların ise bir türlü anlayamadığı bir konudur. Bir erkeğin maç izlerken heyecanlanmasına, bağırıp çağırışlarına anlam veremeyen bir kadın için hayat maç günlerinde işkenceye dönüşür. Yazımızın devamını okuyarak fanatik bir erkeği anlamanın inceliklerini çözebilirsiniz.

1- Fanatik Erkeğin Totemleri

Maç sevdalısı olan erkeğin, tuttuğu takım ne olursa olsun totemleri vardır. Bu totemleri arasında; gün boyunca yemek yememek, gün boyunca tv izlememek gibi şeyleri yapanlar bile vardır. Size düşen onun bu totemlerine şaşırmak ya da sevgilinizi/eşinizi yargılamak yerine anlayışla karşılamaktır. Biliyoruz çok zor geliyor kulağa ama maalesef bu işler böyle.

galatasaray

2- Maç Günlerinde Plan Yapmamak

Yıl içinde birçok kez sevgilinizin ya da eşinizin maç izleme günleri olacaktır. Onlar için çok önemli olan bu günde başka hiçbir plan yapmamanızı, eve misafir çağırmamanızı ve mümkünse düğününüzü bile ertelemenizi tavsiye ederiz. Evet düğünü bile! Birçok erkek şampiyonlar ligi maçı günü düğün yapmaya şiddetle karşı. Ayrıca onlara yapacağınız en büyük kötülük maç günlerinde evinize misafir çağırmaktır. Hele gelen misafir kadınlardan oluşuyorsa kesinlikle tartışma çıkabilir.

futbol topu

3- Hediye Seçerken Takımını Göz Önünde Tutmak

Sevgilinize ya da eşinize hediye alırken çok şanslısınız. Çünkü onlara takımı ile ilgili ne alırsanız büyük bir aşkla bağlanacaktır. Ancak fanatiklik derecesinde bağlı bir erkeğe hediye alırken onun sahip olmadığı nadir eşyalardan bulmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde hediye karşısında suratını asabilir.

sevgililer gununde erkege alinacak hediyeler kapak

4- Maçın Skoru Kötüyse Bunları Yapmayın

En önemli konulardan bir tanesi de maçın skorudur. Bir erkeğin günlerinin hatta haftalarının kötü geçmesinin en büyük sebebi tuttuğu takımın yenilmesi olabilir. Bu durumda yine yine yine kadınları anlayışla karşılamak bekler. Ona, üzüntüsünü anladığınızı tüm kalbiniz ile hissettirmeniz ve bu süreçte yanında olmanız gerekir. Sakın bu dönemde dırdırcı ve trip atan karaktere bürünmeyin. Zaten sevgiliniz ya da eşiniz için dünyanın sonu gelmiştir. Bir de siz üzerine yenisini eklemeyin.

mac izleyen erkek sevgili 800x448

 

5- Onunla Maç İzleyin

Evlilik ya da sevgililik dönemi tamamen çiftlerin birbirini anlamasından ve ortak paylaşımlardan geçiyor. Onun izlediği maçlara tepki göstermek ya da komik bulmak yerine onunla birlikte oturun ve maçı izleyin. Ve bunu bir zorunluluk olarak görmeyin, tamamen sevdiğiniz insan ile birlikte ortak zevk oluşturmaya çalışın. Çünkü aynı heyecanı tatmak ilişkiler için oldukça gereklidir.

mac sevgili

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu