blank
blank

GENÇ ÇIRAKLAR, THE INTERNSHIP | MaksatBilgi Film İzle Önerisi

Abone olblank
blank

genc ciraklar google in filmi izle GENÇ ÇIRAKLAR, THE INTERNSHIP | MaksatBilgi Film İzle Önerisi


MAKSATBİLGİ FİLM ÖNERİSİ PUANI : 7.0
IMDB Puanı: 6.3
Vizyon Tarihi : 12 Temmuz 2013 (2s 0dk)
Yönetmen: Shawn Levy
Yapım: 2013 – ABD
Oyuncular: Owen Wilson , Vince Vaughn , Rose Byrne , Aasif Mandvi , Jessica Szohr

 

Özet ve Detaylar

Billy ve Nick bir şirketin pazarlama departmanında çalışan ve dijital dünyanın yeniliklerine ayak uydurmakta zorlanan iki pazarlama elemanıdır. Nihayetinde beklenen olur ve işlerinden kovulurlar. İşsizlik sorunuyla baş etmeye çalışan ikili, bir plan yaparak medya devi Google’ın stajyerlik pozisyonlarına başvuruda bulunurlar. Mülakata ve eğitim programına yoğun bir başvuru olmaktadır ve başvurada bulunanların küçük bir kısmı, sadece bu konuda çok zeki olanlar kabul edilmektedir. Başvurada bulunanlarla karşı karşıya gelen ikili, eğitim programındaki herkesin yarı yaşlarındaki gençler olduğunu ve hepsinin alanında uzman olduğunu fark eder. Kendi farklarını ve tecrübelerini kanıtlamaya çalışırlar ve kıyasıya bir rekabet başlar. Dahası Billy ve Nick bu süreçte birbirleriyle de rekabet etmek zorunda kalır.
Komedi türündeki filmin başrollerini Owen Wilson ve Vince Vaughn paylaşırken, yönetmenliğini en son Çelik Yumruklar’a imza atmış olan Shawn Levy üstleniyor.

İLGİLİ BİLGİ:   Tüm Zamanların En İyi Romantik Filmleri

genc ciraklar filmi google filmi GENÇ ÇIRAKLAR, THE INTERNSHIP | MaksatBilgi Film İzle Önerisigenc ciraklar filmi izle GENÇ ÇIRAKLAR, THE INTERNSHIP | MaksatBilgi Film İzle Önerisigenc ciraklar google filmi izleme detaylari GENÇ ÇIRAKLAR, THE INTERNSHIP | MaksatBilgi Film İzle Önerisi

Maksatbilgi Film Hakkında İzlenimleri :

İzlediğim komedi filmleri arasında biraz daha farklı bir film.Owen Wilson İle Vince Vaughn nın daha önce davetsiz çapkınlar filminde de izlediğimde beğenmiştim.Bu ikilinin bütün filmlerine şimdiden kefilim eğlenceli bir film.
İşin Farklı yanlarından biri de Google gibi farklı çalışma ortamına sahip şirkette stajyer olarak başlayıp tam zamanlı çalışmak için yapılan test ve aşamaları da film bize şunu sorduruyor gerçekten böyle mi acaba.Mümkün Çünkü google farklı bir firma.Şunu Kabul etmek gerekirse izlenmesi gereken komedi filmi bizce…
Filmin Sonunda Google ın kurucusu olan Sergey Brin i de görüyoruz filmin sonuna dikkat 🙂

Fragmanı :

Kaynak : Youtube, Beyazperde.com ve Maksatbilgi Editör Topluluğu.

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı