İnternet ve WebSinema ve TV

GAİN Nedir? GAİN’de Hangi Programlar Var?

GAİN Fiyatı Nedir?

instagram takipçi hilesi

GAİN Nedir? GAİN’de Hangi Programlar Var? Yerli dijital platformların sayısı gün geçtikçe artıyor. İlk olarak Acun Ilıcalı‘nın fitilini ateşlediği dijital platformların devamı Gözde Akpınar‘dan geldi. Televizyon kanallarında GAİN reklamları yayınlanmaya başlanınca pek çok insan gerek Google’da gerekse de sosyal paylaşım sitelerinde araştırmalar yapmaya başladı.

Gözde Akpınar, Filli Boya şirketinin sahibidir. Aynı zamanda GAİN MEDYA‘nın kurucuları arasında yer almaktadır. GAİN, bir dijital içerik platformudur. Yani Netflix’e benzemektedir. Fakat GAİN şimdilik sadece telefonlarda hizmet vermektedir.

GAİN’in reklam filminde Gaye Su Akyol’un “İstikrarlı Hayal Hakikattir” şarkısı kullanıldı. Bu reklam filmi Gözde Akpınar‘ın Twitter hesabından paylaşıldıktan sonra oldukça beğenildi.

gain

GAİN Ne Zaman Yayına Başladı?

Türkiye’nin yeni dijital içerik platformlarında bir tanesi olarak karşımıza çıkan GAİN, 30 Aralık 2020 günü yayın hayatına başladı.

GAİN’de Hangi Programlar Var?

GAİN, yeni kurulmasına rağmen pek çok ünlü isminde çatısı altında topladı. Ünlü isimler arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Doğu Demirkol, Berk Keklik, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Can Bonomo, Gaye Su Akyol,  Mirgün Cabas, Teoman, Özcan Deniz, İlber Ortaylı, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, MFÖ, Vedat Milor, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş, Bartu Küçükçağlayan ve Muhammet Uzuner gibi isimler yer almaktadır. Yakın dönemde yeni isimlerinde GAİN’de yer alması beklenmektedir.

GAİN’de yer alan orijinal içeriklerin listesi şu şekildedir;

PROGRAMLAR:

 • Mücbir Sebepler Yılbaşı Özel
 • Oyunlar Holding
 • Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı
 • Vedat Milor ile En İyisi
 • 6 Kadın 6 Kuşak 1 Soru

DİZİLER:

 • On Bin Adım (Ocak)
 • Terapist (Ocak)

BELGESELLER:

 • MFÖ: Ele Güne Karşı
 • Bir Şifa Bağımlısının İtirafları
 • Cep Hikayeleri
 • İstanbul Apartmanları

gain

GAİN Fiyatı Ne Kadar?

GAİN’in ücretli olup olmadığı pek çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. 30 Aralık 2020 Çarşamba günü yayına başlayan yeni dijital platformda pek çok yeni yapım bulunmaktadır. Fiyat konusunda ise farklı düşünceler vardır. GAİN, şu an için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Fakat yakın dönemde hem aylık hem de yıllık olarak paketlerin yapılacağı bilinmektedir. Aynı zamanda aylık ya da yıllık paket almak istemeyen kullanıcılar, sadece bir yapımı da satın alabilecek. Yani, beğendiğiniz bir dizi, belgesel ya da program var ise sadece onu satın alabileceksiniz.

GAİN’i mobil cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz..!

app store google-play-indir

GAİN ile ilgili videolar

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yorum

 1. Gain i indirmiş ve kullanmış biri olarak; cidden havalı bir arayüze sahip diyebilirim. İlk açılır açılmaz hemen videolarda yani içeriklerde buluyorsun kendini. Yukarıdan aşağı kaydırınca da kategoriler çıkıyor. Hep kısa video içeriklere sahip. Bir blutv veya netflix gibi değil farklı. Ama alışınca iyi olacak gibi. Fakat şimdilik pek çok içeriğe sahip değil. Haberler ve spor bültenlerini sevdim. Kısa ve güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu