Film & Dizi Önerisi

Fatma Konusu ve Oyuncuları

Netflix Fatma Dizisi

instagram takipçi hilesi

Netflix, Türk dizileri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Atiye’den sonra çok konuşulacağı belli olan Fatma dizisinin başrollerinde sevilen oyuncu Burcu Biricik yer alıyor. Bu dizimizde Fatma konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğim.

Fatma Konusu ve Oyuncuları

Fatma konusu ve oyuncuları

Burcu Biricik, Fatma dizisinin başrol karakterleri arasında yer alıyor. Fatma isimli karaktere hayat veren Burcu, güzelliği ve doğallığı ile göz kamaştırıyor.

Gelelim dizinin konusuna:

Fatma, 35 yaşında genç bir kadındır. Bu kadın temizlikçi olarak çalışır. Hayatı oldukça sıradan geçen Fatma, iş ve ev arasında mekik dokur. Fatma evlidir. Kocası Zafer ise hapistedir. Ancak, Zafer’in hapis cezası bittiğinde de bir şey değişmez. Çünkü Zafer hapisten sonra ortalıktan kaybolmuştur.

Fatma, kocası Zafer’i çok merak eder. Başına bir şey gelip gelmediği konusunda telaş içindedir. Bu nedenle Zafer’i aramaya başlar. Fakat bu esnada başına hiç istemediği bir şey gelir. Fatma, istemeden bir cinayet işler. Zafer’i arama çabaları Fatma’nın hayatını korkunç bir hale getirir. Çünkü Zafer karanlık bir adamdır. Ayrıca, adamın çevresinde de karanlık adamlar vardır. Cinayeti öğrenen Zafer’in bağlantıları, Fatma’ya hayatı dar edecektir. Fatma ise ya bu adamlara boğun eğecek ya da mücadelesine devam edecektir.

Ancak, Fatma tüm bunlarla uğraşırken bir de bakmak zorunda olduğu çocuğu vardır. Çocuğunun gözünde hala masum ve iyi bir anne olmaya çabalar. Dizinin konusunu okuyanlar da görecek ki, Fatma her yaştan kitleye hitap edebilen konuya sahip. Önümüzdeki günlerde bölümlerini izleyeceğiniz Fatma’yı heyecanla bekliyoruz.

Fatma Dizisi Oyuncuları

Fatma konusu ve oyuncuları

Fatma konusu ve oyuncuları sıklıkla merak ediliyor. Güçlü kadrosu ile adından söz ettiren Fatma, Burcu Biricik tarafından oynanıyor. Burcu Biricik, ekranların en sevilen simalarından bir tanesidir. Başarılı oyuncu: Kuzgun, Hayat Şarkısı, Çiçero ve Şeref Meselesi başta olmak üzere birçok film ve dizide rol almıştır.

Dizinin senaristi Özgür Önürme, yönetmeni ise Özer Fevzioğlu’dur. Özer Feyzioğlu Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde de yönetmenlik yapmıştır.

Bunun yanı sıra Fatma dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere yer alıyor. Neredeyse oynadığı tüm dizi ve filmlerde başarısını konuşturan Cansu Dere; Ezel, Sıla, Anne, Şahsiyet ve Muhteşem Yüzyıl gibi birçok dizide oynamıştır. Oynadığı dizilerde genellikle başrol oyuncuları arasında Cansu Dere oynamıştır.

Dizinin oyuncularından bir tanesi de Nihal Yalçın‘dır. Nihal Yalçın; Yalan Dünya, Berlin Kaplanı, Kurtuluş Son Durak ve Yeraltı isimli film – dizilerde rol almıştır.

Dizinin kadrosunda olan ve bilinen son isim ise Gökçe Eyüboğlu‘dur. Gökçe Eyüboğlu Kadın dizisindeki Ceyda karakteridir.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=8Ojx1mQBWLg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu