Yabancı Kadın Ünlüler

Ester Expósito Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ester exposito kimdir 7
Tam adı: Ester Expósito
Doğum tarihi: 26 Ocak 2000
Doğum yeri: Castile-La Mancha, İspanya
Boyu: 1,70 m
Burcu: Kova
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Aktris
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Ester Expósito Kimdir? Ester Expósito, aktristir.

Ester Expósito, 26 Ocak 2000 günü İspanya’nın Castile-La Mancha şehrinde dünyaya gözlerini açtı. Expósito’nun destekleyici bir ailesi vardı. Onu henüz altı yaşında oyunculuğa başlaması için teşvik ettiler. Ailesinin bağlılığı, Ester’in çocukluk başarısı ve şöhreti kazanmasına yardımcı oldu. Fakat Expósito’nun hala ailesi hakkında bir bilgi yok.

Expósito, ilk kez 2006 yılında yayınlanan bir TV dizisinde Fernando’nun kızı olarak ekrana çıktı. Daha sonra “Tıp Merkezi” belgesel dizisinde Rosa Martin olarak yer aldı. Ardından takip eden tüyler ürpertici bir fantastik dizi olan “Estoy Vivo”da yer aldığı belgesel dizisindeki rolle ilgi odağı oldu. Çekiciliği ve yeteneği ona pek çok hayran kazandırdı.

Oyunculuğa başladığından beri, 2018 yılında Netflix dizisi “Elite”, “Tu Hijo” ve 2019 mini dizisi “La Caza, Monteperdido” da dahil olmak üzere en dikkat çekici işlerinden bazıları ile pek çok dizide yer aldı. Ayrıca bu yapımlar arasında “Your Son”, “Locked Up”, “Veneno”, “When Angels Sleep”, “May God Save Us” ve daha birçok filmde yer aldı. Expósito, kariyerine başladığından bu yana birkaç önemli ödüle de layık görüldü. 2013 ve 2015 yıllarında Madrid Tiyatro Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü” ile taçlandı.

Ester’in Karim Benzema ile bir dönem ilişki içinde olduğu biliniyordu. Real Madrid futbol takımının ünlü forveti Benzema, sık sık Expósito’nun fotoğraflarını beğeniyordu. Çiftin fotoğraflar People Magazine gibi çeşitli dergilerde yayınlandı. Buna rağmen ikili dergilere ve magazinlere ilgi göstermedi ve konuyla ilgili sessiz kaldı.

Expósito’nun Benzema ile sözde ilişkisi, futbolcunun şu anda kız arkadaşı Cora Gauthier ile başka bir ilişkisi olduğu için önemli bir endişeyle karşı karşıya. İkili bir süredir birlikteler ve hatta bir oğulları var. Ayrıca Benzema ve Gauthier’in 2019’da gizlice evlendikleri söyleniyor.

Yakın geçmişte Expósito, Netflix’in “Elite” programında Ester ile birlikte çalışan İspanyol aktör Alvaro Rico ile birlikteydi. İkili sadece çıkmakla kalmadı. Aynı zamanda aynı evde birlikte kalıyorlardı. Ancak 2019 yılının Ekim ayında ayrıldılar. Buna rağmen, İnstagram hesabında birlikte olan fotoğraflarını silmedi. Ünlü İspanyol aktrisin dünyaca ünlü futbolcu Mbappe ile aşk yaşadığı da söyleniyor. Ancak henüz doğrulanmadı.

Ester Expósito Kariyeri

Filmleri

  1. 2018 – Cuando los ángeles duermen (Silvia Karakteri)
  2. 2018 – Tu Hijo (Andrea Karakteri)

Dizileri

  1. 2016 – Centro Médico
  2. 2016, 2018 – Vis a Vis (Hija de Fernando Karakteri)
  3. 2017 – Estoy Vivo (Ruth Karakteri)
  4. 2018 – Elite (Carla Rosón Caleruega Karakteri)
  5. 2019 – La caza. Monteperdido (Lucía Castán Karakteri)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu