MüzikYaşam

Eskiyi Sevenlere “Annemin Plakları”nı Tavsiye Ederim!

instagram takipçi hilesi

“Annemin Plakları” RetroTürk Radyo Kanalında!
annemin-plaklari-retroturk-te-

Çocukluğumdan beri ara sıra radyo dinlerdim.Ama son bir kaç senedir,Eskilere özel bir radyo, “RetroTürk” diye radyo kanalını dinlemeye başladım.Aşağı yukarı Retrotürk‘ü bir senedir dinliyorum.İlk başlarda işe giderken ya da iş çıkışı kulaklığımı takar yürüyerek işten eve . Ya da otobüste kulaklığımı takarak dinlerken birden bire RetroTürk’te bir program çıkıverdi. Sunuculuğunu “Çetin Erker“‘in yaptığı “Annemin Plakları” diye bir program.İlk kez dinlemeye başladıktan sonra artık tekrarı ve yeni program için hep dinlemeye devam ettim.

Annemin Plakları” ında beni çeken o kadar çok şey var ki.Evet o dönemleri görmedim.Ama O dönemin güzelliğini ya da acılarını anlatan o güzel şarkıları iyi bir sunucu ile harmanlanınca gel de dinleme…

Çetin Erker‘den bahsetmek istiyorum.Dinleyiciyi o kadar etkileyici bir ses ile ve programına sıkı  hazırlık yaparak gelen bir sunucu.Programında sadece eski şarkıları değil ,eskilerde yaşanan öyküleri,Yeşilçam filmlerinden aldığı efsane sahnelerin seslerini kullanarak, o filmin veya sahnenin adına söylenmiş şarkılarını da yer veriyor.Ayrıca geçtiğimiz programında “Taverna Müzik” hakkında yaptığı program ile kalitesini dinleyenlerine  bir kez daha fark ettiriyor.

Ben ne kadar bahsetsem de dinlemeden olmaz! Annemin Plakları, RetroTürk’te pazar 12:00 ,Tekrarı ise Perşembe 21:00’de.

Bağlantıları

 

 

2 Yorum

  1. Dostumun tavsiyesine uydum .Gerçekten etkileyici bir anlatış tarzı var.Aynı zamanda bir radyo programına özenerek ve gerekli bir çalışma yaparak programa çıkması Çetin Erker ‘in gelecekte iyi şeyler beklemekte…KESİNLİKLE DİNLEYİN !HER HAFTA DİNLEMEK İÇİN GÜN SAYCAKSINIZ!

  2. Daha önce bir kaç kez dinlemiştim.Gerçekten eskileri kendine has bir uslupla aktarıyor sunuyor.Çetin erker den bahsediyorum.ve Programı Annemin Plaklarını dinleyin! Tavsiye ederim bende…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu