İlişki Konuları

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

instagram takipçi hilesi

Erkekleri peşinden koşturmak isteyen birçok kadın vardır. Etrafınıza dönüp baktığınızda bazı kadınlara neredeyse kul köle olacak birçok erkek vardır. Aslında bu tarz kadınlarda aşırı güzellik, zeka ya da zarafet yoktur. Burada önemli olan erkekler peşinden koşturmayı bilmesidir. Bugün sizler için etkili yöntemleri derledik. Siz de önerdiğimiz taktikleri uygulayarak erkekleri peşinizden koşturabilirsiniz.

1. Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem: Üzerine Düşmekten Vazgeçin

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Erkeği peşinden koşturan kadın olmak için birçok yöntem bulunur. Bu yöntemlerden ilki üzerine düşmemektir. Kadınlar genellikle hoşlandığı ya da aşık olduğu erkeğe karşı yoğun ilgi gösterir. Sevgisini göstermekten asla kaçınmaz. Fakat erkekler için bu durum oldukça can sıkıcıdır. Erkekler durmadan üzerine düşen ve sık sık sevgisini belli eden kadınlardan hoşlanmaz.

2. Bazen İlgi Gösterin, Bazen Geride Durun

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Her zaman ilgi göstermeniz ya da her zaman soğuk davranmanız ilişkiyi olumsuz yönde etkiler. Bunun yerine arada sırada dengesiz tavırlar sergileyebilirsiniz. Bir gün samimi davranın, diğer gün soğuk davranın. Sizdeki tavır değişikliğine bir türlü anlam veremesin. Ancak bu durumu çok fazla abartmayın. Bu kez davranışlarınızdan rahatsız olarak sizden tamamen uzaklaşabilir.

3. Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem: Kendi Hayatınıza Odaklanın

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Her ne kadar taktikler uygulayarak erkekler peşinizden koştursanız da bu durum kalıcı olmayacaktır. Çünkü enerjisel olarak karşı tarafa sevginizi ve ilginizi hissettirirsiniz. Bu nedenle ilk olarak köklü değişime kendinizden başlayın. Hayatınızdaki kişileri bir kenara bırakın ve kendi hayatınıza odaklanın. İş bulun, hobi edinin, sosyalleşin. Sizi uzaktan gören insanlar bile hayatınızın aktifliği karşısında hayran kalsın.

4. Önce Kendinizi Sevin

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Karşı tarafa kendinizi sevdirmeye başlamadan önce kendinizi severek işe başlayın. “Kendimi seviyorum” demekle sevmiş olmazsınız. En son kendinize nasıl bir iyilik yaptınız? En son ne zaman zararlı diye bir yiyeceği tüketmekten vazgeçtiniz? Kendinizi sevmek için bir SPA salonundan randevu alın, saçlarınızı değiştirin, pahalı bir parfüm edinin. Başkalarının sizi üzmesine asla izin vermeyin.

En İyi Meditasyon Uygulamaları

5. Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem: Zaman Zaman İlginizi Gizleyin

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Her zaman verici olmayın. Zaman zaman ilgi göstermeyin. Mesela karşı taraf siniliyse ve her durumda sinirinin geçmesi için konuşma yapıyorsanız bu defa yapmayın. Onu sakinleştirme çabasına girmeyin. Bazı durumlar karşısında ilgisiz davranarak karşı tarafı şaşırtın.

6. Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem: Her Zaman Her Şeyi Kabullenmeyin

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

“Gel” deyince gelen, “git” deyince giden bir kadın olmayın. Sizi siz yapan değerleriniz olsun. Nasılsa her şeyi kabullenir dedirtmeyin kendinize.

7. Ona “Vazgeçilmez” Olduğunu Düşündürmeyin

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem

Hiçbir erkek vazgeçilmez olmaktan hoşlanmaz. Kadının kendisine aşık olduğunu hisseden erkek ona kötü davranmaktan kaçınmaz. Bunun yerine bir yanlış durum olduğunda onu bırakıp gidebileceğinizi bilsin. Size yanlış yapmaktan korksun.

Erkekleri Peşinden Koşturmak için 7 Etkili Yöntem Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu