Alışveriş Rehberi

Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri

instagram takipçi hilesi

Özel günler geldiğinde “nasıl bir hediye alsam?” diye kara kara düşünenlerden misiniz? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz. Birçok kişi hediye konusunda kararsız kalarak, bir türlü doğru hediyeyi bulamaz. Ancak bugün hediye arama derdinize son veriyoruz. Sizin için erkeklerin hoşuna gidecek erkeklere kendin yap hediye fikirleri derledik. Siz de aşağıdaki hediyelerden bir tanesini yapabilir, en unutulmaz sürprize imzanızı atabilirsiniz.

1. Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri: Atkı Örün

Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri

Artık her şeyin hazır ve kolay olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Durum böyleyken kendi elleriniz ile yapacağınız bir şeyin değeri asla paha biçilemezdir. Sevgilinize kendi ellerinizle öreceğiniz atkı mükemmel bir hediye olacaktır. Eğer atkı örmeyi  bilmiyorsanız üzülmeyin. İnternet üzerinde birçok video var ve her biri çok kolay şekilde anlatıyor. Bu sayede hediye vermekle kalmayıp, kendinizi de geliştirebilirsiniz.

2. Kalpli Kurabiye Yapın

Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri

Hep söylenen bir tabir vardır: Erkeğin kalbine giden yol, kalbinden geçer. Erkeklerin kalbi aslında bu kadar da kolay şekilde elde edilemez. Ancak onlar kendilerini özel hissetmeyi her zaman çok sever. Göze ve damağa hitap eden lezzetler ise  erkek arkadaşınızın adeta başını döndürür.

Erkek arkadaşınıza kalpli kurabiyeler yapabilirsiniz. Normal bir kurabiye hamuru açtıktan sonra, kalpli kalıplardan faydalanabilirsiniz. Hazırladığınız şekle renk katmak için ise gıda boyası kullanabilirsiniz.

3. Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri: Anılarınızı Anlatan Bir Kitap Hazırlayın

Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri

Erkekler pek belli etmese de bir yanlarında romantik tarafları bulunur. Yine yukarıda da belirttiğimiz gibi kendini özel ve önemli hissetmek erkekler açısından çok önemlidir. Erkek arkadaşınıza hislerinizi ifade edebilmek için romantik anılarınızı bir kitap haline getirebilirsiniz.

Bunun için; fotoğraflarınızı bir deftere yapıştırın ve yan kısımlarına anılarınızı hatırlatan minik notlar ekleyin. “Bugün ilk kez beni öpmüştün” gibi. Bu şekilde maneviyatı yüksek olan ve geleceğe de miras niteliği taşıyan bir armağan hazırlamış olursunuz.

4. Yemek Hazırlayın

Hediye Fikirleri

Özel günlerde yemek yapmak oldukça hoş bir sürprizdir. Erkek arkadaşınızın sevdiği yemeklerden ve tatlılardan oluşan bir masa hazırlayabilirsiniz. Bu masaya kırmızı mum, peçete, gold çatal bıçak takımı ve özel günler için ayırdığınız tabakları koyabilirsiniz. Masayı daha özel hale getirmek için taze gül yaprakları serpiştirmeyi unutmayın.

5. Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri: Şarkı Söyleyin

Hediye Fikirleri

Eğer sesiniz güzelse neden kendi sesinizi armağan etmiyorsunuz? Nasıl mı? İster kendi bestelediğiniz bir şarkıyı, isterseniz de ikinizin şarkısını söyleyin. Söylerken kendinizi videoya çekin. Bu videoyu ise YouTube’a yükleyin. Eğer herkesin görmesini istemiyorsanız videoyu sadece size özel olacak şekilde paylaşın. Bu videoyu gece tam 00.00’da sevgilinize gönderin. İşte mükemmel bir sürpriz.

6. Video Hazırlayın

Hediye Fikirleri

Eğer yapabilirseniz güzel bir video hazırlayabilirsiniz. Videoda duygularınızı ifade edebilir, özel anılarınızdan klip yapabilirsiniz. Hoş bir müzik ile birlikte yaptığınız video, sevgilinizin duygu dolu anlar yaşamasını sağlar.

Erkeklere Kendin Yap Hediye Fikirleri Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=du5XKq84QKY

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu