Film & Dizi ÖnerisiListeler

Gülmekten Kırılacağınız 10 Yabancı Komedi Dizi

instagram takipçi hilesi

Sizin için hazırladığımız en iyi 10 yabancı komedi dizi listesi ile kahkahalar atmaya hazır olun! Macera, korku, gerilim ve suç sevmeyenlerin ortak bir yerde buluştuğu yabancı komedi dizileri boş vakitleriniz için iyi bir seçenek olabilir. Dil öğrenmenize katkıda bulunacak yabancı komedi dizilerine her gün bir yenisi ekleniyor. Kahkahalarınızı tutamayacağınız en iyi yabancı komedi dizi listem hakkında bir şeyler öğrenmek ve erişiminizi kolaylaştırmak için aşağıdaki liste yardımcı olabilir.

Gülmekten Kırılacağınız 10 Yabancı Komedi Dizi

Öncelikle üzülmece, darılmaca, kızmaca yok. Listeyi IMDb sıralamasına göre yaptığımı ve bu yüzden belki de sizin izlediğiniz dizinin efsane olduğunu, listenin en tepesinde olması gerektiğini düşünebilirsiniz. İşte bu yüzden IMDb’ye referans alarak yaptım.

10- The Big Bang Theory (IMDb: 8.1)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 4

2007 yılında izleyici karşısına çıkan dizi asosyal olan Sheldon ve Leonard’ın karşı dairesine Penny’nin taşınmasının üzerine kurulmuştur. Sheldon’ın komik durumlarına ve bilimsel teoriler hakkında esprilerine kahkahalarınızı tutmak mümkün olmayacaktır.

9. How I Met Your Mother (IMDb: 8.3)

How I Met Your Mother one cikan

Ted Mosby 2030 yılında çocuklarına, Anneleriyle nasıl tanıştığının hikayesini anlatmaya başlar. Hikaye 9. sezon boyunca sürer. Bu hikayede komik, duygusal, kişisel gelişiminizi destekleyecek unsurlar yer alır. Tabi bir de arkadaşlık ve dostluğun önemi. Liseden beri arkadaşı olan Marshall Eriksen ve Lily Aldrin ile birlikte, grubun en haylaz ve hovardası Barney Stinson eklenir. Bu hikayeyi bayılacaksınız. Aslına gönüllerin 1. sırası denilebilir bir dizi.

8- Modern Family (IMDb: 8.4)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 8

2009 yapımı dizide Pritchett, Dunphy ve Tucker ailesinin yaşamlarına değiniliyor. Üç ailenin yaşamlarını izlerken kendinizi o aileden biri gibi hissedebilirsiniz.

7- The IT Crowd (IMDb: 8.5)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 10

2006 yapımı dizi bilgi işlem departmanında çalışan iki kişinin ve bilgisi olmayan kadın çalışma arkadaşının olaylarından oluşuyor. Kısacası gülerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

6- Shameless (IMDb: 8.5)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 5

2011 yapımı dizide alkolik bir baba ve altı çocuğunun hayatı komedi ve dram ile sunuluyor. Komik bir dizi olmasına rağmen üzücü olaylar da bu ailenin bir parçasıdır. Bu yüzden kendinizi olayların içinde bulabilirsiniz.

5- Community (IMDb: 8.5)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 9

2009 yılında yayınlanan dizi özellikle avukatlık diploması sahte olan Jeff’in avukatlık diploması alması için Greendale Kolejine gitmesinin üzerine kuruludur. Uyumsuz insanların eğitimine bir avukatla devam etmesi size komik anlar sunacak.

4- Seinfield (IMDb: 8.8)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 7

1989 yılında yayınlanan dizide Jerry ve diğer arkadaşları Elaine, Kramer ve George’un günlük yaşantıları ana konusudur. Kişilik özellikleri birbirlerine benzemeyen 4 arkadaşın yaşamları size gülmekten kıracak.

3- The Office (IMDb: 8.9)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 3

2005 yılında durum komedisini gülme efektsiz ve sıra dışı bir şekilde yayınlayan dizi kağıt şirketi çalışanları üzerinden şekillenmektedir. Çalışanlarının yanlış anladığı patron Michael Scott ve onun mizah anlayışı ofis hayatında bir takım komikliklere yol açmaktadır. Bu sayede seyirciler ile oyuncuların bağ kurmasına imkan sağlayarak seyirciyi olayın içindeymiş gibi hissettiriyor.

2- Rick and Morty (IMDb: 8.9)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 2

2013 yılında yayınlanan Rick and Morty animasyon şeklindedir. Alkolik bilim adam olan Rick torununu zorla paralel evrenlere yolculuğa sürüklüyor. Bununla birlikte tehlikeli ve sınırsız maceralarına ortak olmasını sağlıyor. Böylece izlerken gerçeklik algınızı karıştırsa da eğlenceli diyalogları ile en iyi bilim kurgu komedisi arasındadır.

1- Friends (IMDb: 8.9)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 1

1994 yılında başlayan dizi eski olmasına rağmen şu anda yabancı komedi dizileri arasında en iyisidir. Komik ve romantik Friends dizisi 3 kadın ve 3 erkeğin New York’ta yaşamlarını konu almaktadır. Komedi içinde romantik arkadaşlığın aynı zamanda nasıl olduğunu merak ediyorsanız bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

BONUS 1: 2 Broke Girls (IMDb: 6.7)

Gulmekten Kirilacaginiz 10 Yabanci Komedi Dizi 6

2011 yapımı dizi iki kız üzerinden ilerlemektedir. Max ve Caroline’nin kişilik özellikleri benzememektedir ama aynı restoranda garson olarak çalışmaktadırlar. Bununla birlikte genç kızın garson olarak maceralarını seyretmek hiç bu kadar komik olmamıştır.

İlgili Videolar

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu